Reklama

Reklama

Ciężarna Tammy Hembrow pozuje w skąpym bikini

Tammy Hembrow to 27-letnia australijska gwiazda Instagrama i trenerka fitness, która na Instagramie zgromadziła już ponad 13,8 miliona obserwujących. Influencerka regularnie publikuje zdjęcia i filmy, w których chwali się nie tylko wysportowanym, pięknym ciałem, ale także szczęśliwym życiem rodzinnym. Jej najnowsza fotka wywołała wśród fanów spore poruszenie!

Chociaż Tammy Hembrow to dziś jedna z najpopularniejszych australijskich trenerek fitness, to jej droga na szczyt była dość wyboista. Tammy już jako dziecko mocno interesowała się sportem, ale w okresie dorastania zaczęła prowadzić mało higieniczny tryb życia - „imprezowała, piła, paliła i robiła prawie wszystko”, czego nie powinna była robić dziewczyna w jej wieku. W końcu postanowiła jednak zmienić swoje życie, a pomogła jej w tym właśnie regularna aktywność fizyczna. 

Trenerka rozpoczęła przygodę z fitnessem i postanowiła publikować na Instagramie wszystkie etapy swojej metamorfozy. Już wtedy zdobyła całkiem sporą rzeszę fanów, ale prawdziwe szaleństwo zaczęło się, gdy Tammy zaszła w ciążę i zaczęła regularnie wstawiać zdjęcia swojego ciążowego brzuszka i zmieniającego się dosłownie z dnia na dzień ciała. Później postanowiła dokumentować swój powrót do formy sprzed ciąży i zdobyła kolejne fanki, które inspirowały się jej metamorfozą i ćwiczyły wraz z nią. 

Dziś Tammy ma już dwójkę dzieci - syna Wolfa i córkę Saskię ze związku z Reecem Hawkinsem, który był także jej osobistym trenerem. Para była już zaręczona, ale ostatecznie rozstali się w 2018 roku. 

Dziś trenerka znów jest szczęśliwa i znów jest w ciąży! Ojcem dziecka jest Matt Polle, surfer i zawodnik IronMana. 

Reklama

Tammy Hembrow pozuje w ciąży w kusym bikini. Fani: "Gorąca mama!"

Na Instagramie Tammy pojawiło się właśnie nowe zdjęcie, obok którego jej fani nie byli w stanie przejść obojętnie. Trenerka pozuje w kusym, kolorowym bikini, chwaląc się ciążowym brzuszkiem. Pod zdjęciem momentalnie zaroiło się od komentarzy, w których fani komplementowali celebrytkę:

- "Najpiękniejsza kobieta w ciąży", "Gorąca mama", "Promieniejesz", "Wyglądasz niesamowicie" - pisali, zachwycając się formą przyszłej mamy. 

Śledząc karierę Tammy możemy być pewni, że już niedługo rozpocznie na Instagramie spektakularny powrót do formy sprzed ciąży i podzieli się z fanami każdym jego etapem. 

***
Zobacz również:

Rozenek-Majdan prezentuje imponujące ciało. Ale widoki! 

Marta Manowska ma romans? Niebywałe, co odkryli internauci! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje