Rozenek-Majdan prezentuje imponujące ciało. Ale widoki!

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku dobrych dni wypoczywa z rodziną w Tajlandii. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje więc gorących ujęć z rajskich wakacji. Czym tym razem zaskoczyła swoich fanów?

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak zauroczyć swoim wyglądem fanów. Egzotyczne podróże to dla niej świetna okazja, by pochwalić się ciałem
Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak zauroczyć swoim wyglądem fanów. Egzotyczne podróże to dla niej świetna okazja, by pochwalić się ciałem VIPHOTO/East NewsEast News

Aby udać się w spokoju ducha na egzotyczny urlop w tropikach Małgorzata Rozenek-Majdan wyprawiła przedwczesną wigilię dla całej swojej rodziny. Gdy wreszcie Majdanowie dotarli do Tajlandii, rozpoczęła się tradycyjna relacja z niemal każdej godziny ich pobytu.

Jak zwykle na instagramowym profilu celebrytki nie brakuje pokaźnej dozy nagości, luksusów, w jakich rodzina wypoczywa i kadrów z największą gwiazdą klanu - małym Heniem. Egzotyczne otoczenie wyraźnie służy parze i ich pociechom. Niemal każdy ich post ocieka czystą radością i wdzięcznością za to, że mogą przeżywać wspólny czas w tak sielankowych warunkach. 

Rozkwita również sama Małgorzata. Zdaje się, że po trudach ciąży i pierwszym roku opieki nad małym dzieckiem nie widać już śladu. Rozenek coraz chętniej chwali się pełnym powrotem do formy. Nie inaczej było i tym razem.

Na Instagramie celebrytki pojawiła właśnie kolejna relacja, w której prezentuje swoje ponętne kształty. Wyprostowana Małgorzata stoi na tle stylowej wanny, przyglądając się własnemu ciału. Bikini w odcieniu nude dodatkowo podkreśla jej perfekcyjną figurę. Aby dostrzec swoje stopy, Rozenek zdaje się próbować nawet odsłonić ten widok, podtrzymując własną pierś. 

Trzeba przyznać, że zdjęcie robi ogromne wrażenie. Obfity biust, bajeczne wcięcie w talii, płaski brzuch i niebotycznie długie nogi sprawiają, że ciało Rozenek wydaje się idealne pod każdym możliwym względem.

Ciało idealne? Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak się zaprezentować na zdjęciu!
Ciało idealne? Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak się zaprezentować na zdjęciu!Instagram

Aby jeszcze mocniej rozpalić wyobraźnię followersów, Małgorzata Rozenek-Majdan dorzuciła do zestawu serię zdjęć, na których ochoczo korzysta z wody na tle naturalnej roślinności, konsekwentnie chwaląc się swoją idealnie dopracowaną sylwetką. Robi wrażenie? Oceńcie sami!

PTSD po porodzie? Jak to możliwe?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas