Claudia Schiffer chwali się prezentami

Supermodelka, która 25 sierpnia skończyła 50 lat, publikuje na Instagramie zdjęcia, które mają dwie cechy wspólne - ona nie wygląda na nich na swój wiek, wygląda za to na osobę, która uwielbia luksusowe prezenty.

Claudia Schiffer jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet
Claudia Schiffer jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobietKrzysztof WojdaReporter

W dniu swoich 50. urodzin Schiffer pokazała się na Instagramie w niebieskiej, przejrzystej, wysadzanej koralikami sukni marki Balmain, wykonanej specjalnie dla niej przez dyrektora kreatywnego tego domu mody, Oliviera Rousteinga. Kreacja utrzymana jest w stylu vintage i w klimacie dzieci-kwiatów.

Na kolejnych zdjęciach i filmikach modelka chwali się już prezentami - rozpakowuje torebkę od Dolce & Gabbana i biżuterię od Devotion, upozowana na femme fatale z filmów noir reklamuje też urodzinową sesję dla najnowszego numeru brytyjskiego "Vogue'a", przebiera się w suknię od Donatelli Versace, w końcu zakłada spersonalizowany urodzinowy wisiorek otrzymany od marki Missoma.

Fani na początku wyłącznie komplementowali Schiffer. Jednak gdy zachwyty się wyczerpały, pojawiły się bardziej zróżnicowane wpisy.

Co ciekawe, są to rady: np. żeby skróciła włosy, albo - by pogodziła się z upływem czasu.

- Nie komplikuj tego za pomocą botoksu, zabiegów operacyjnych i kosmetyków. Społeczeństwo nie pozwala nam się starzeć, ponieważ tylko mężczyźni starzeją się jak dobre wino - napisał jeden z internautów.

Schiffer nie odpowiedziała na żaden komentarz, co dla jej fanów nie jest niczym zaskakującym. Gwiazda nigdy nie odnosi się do wpisów publikowanych pod jej postami.

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas