Cleo w stroju folkowej kowbojki podbija Sopot

Cleo wystąpiła podczas drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival. Gwiazda podbijała Sopot w stroju kowbojki, w którym pierwsze skrzypce odgrywały motywy folkowe. W trakcie występu piosenkarka zaśpiewała m.in. najnowszy singiel „Żywioły”.

Cleo niczym folkowa kowbojka podbija Sopot. Stylowa?
Cleo niczym folkowa kowbojka podbija Sopot. Stylowa?VIPHOTO/EAST NEWS East News

Cleo była jedną z gwiazd środowej nocy Top of the Top Sopot Festival. Piosenkarka w trakcie swojego występu zaśpiewała swój wielki przebój "Za krokiem krok" i najnowszy singiel "Żywioły", do którego przemyciła elementy "dzikiego zachodu". Cleo wystąpiła w Operze Leśnej w stroju folkowej kowobojki - podobny ma też na sobie w teledysku do piosenki "Żywioły".

Cleo w stroju folkowej kowbojki podbija Sopot

Cleo niczym folkowa kowbojka na festiwalu w Sopocie
Cleo niczym folkowa kowbojka na festiwalu w SopociePiotr Matusewicz/East NewsEast News

Cleo, czyli Joanna Klepko, w stroju folkowej kowbojki wzbudziła niemałe zainteresowanie.

Cleo w stroju kowbojki. Stylowa?
Cleo w stroju kowbojki. Stylowa?VIPHOTO/Piotr Matusewicz/East NewsEast News

Piosenkarka miała na sobie kowbojski kapelusz z ludowymi motywami. Dodatkową ozdobą, połączoną z kapeluszem, są czerwone, luźno zwisające korale. Cleo miała na sobie skórzaną kurtkę z frędzlami i ludowymi motywami oraz czarne spodnie z prześwitami. Na spodniach wspomnianych motywów również nie brakuje. Dodatkowo, wokalistka podkreśliła talię dość szerokim paskiem.

Cleo - stylizacje na folkową nutę

Cleo od początku swojej kariery słynie z zamiłowania do ludowych motywów. Wystarczy chociażby wspomnieć jej stylizację w teledysku do utworu "My, Słowianie", w którym nosiła mini w folkowe wzory. Cleo pomimo upływu czasu nadal uwielbia się ubierać na "folkową nutę", a swoje stylizacje chętnie publikuje na swoim Instagramie.

***

Zobacz również:

"Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka": Sylwestrowe napojePOLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas