Reklama

Reklama

Co planują na miesiąc miodowy?

To, że West i Kardashian wymienili się obrączkami nie oznacza, że przestanie być o nich głośno. Wręcz przeciwnie. Kiedy już opadły emocje związane z weselem, czas zacząć gorączkę miesiąca miodowego.

W sobotę Kim i Kanye wzięli ślub w zabytkowym forcie we Florencji. O weselu, na które wydali miliony dolarów, mówił cały świat, a od weekendu tabloidy rozpisują się na temat podróży poślubnej nowożeńców. Kilka miodowych tygodni mają spędzić w Irlandii, tylko we dwoje. Jak donosi magazyn People, roczna córeczka Kardashian, North została pod opieką babci.

W 24 godziny po ślubnej ceremonii nowożeńcy prywatnym samolotem odlecieli na lotnisko Cork w Irlandii. Jak donosi People zatrzymali się w pięciogwiazdkowym hotelu Castelmary Resort w okolicach Cork.

Reklama

Jak pisze People powołując się na anonimowego informatora: "Para spędzi w Europie jeden lub dwa tygodnie." Nowożeńcy nie powinni się nudzić. Castelmary Resort jest zabytkowym zamkiem wybudowanym w XIII wieku. Jeśli państwo West nie będą mieli ochoty na zwiedzanie posiadłości mogą oddać się rozrywkom takim jak golf czy rybołówstwo lub odwiedzić spa znajdujące się na terenie posiadłości. Plotka głosi, że planują również jednodniową wycieczkę do Dublina.

Noc w Castelmary Resor kosztuje ok. 820 dolarów. Decyzja o spędzeniu miesiąca miodowego w Irladnii może nie być do końca przypadkowa. To tam w czerwcu para uczciła urodziny Westa podczas imprezy - niespodzianki zorganizowanej przez Kardashian.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy