Reklama

Reklama

Co słychać u Piotrusia z "Kogla-Mogla"? Od dawna nie gra już w filmach!

Piotruś Wolański, nieznośny, ale uroczy chłopiec, którym opiekowała się Katarzyna Solska (Grażyna Błęcka-Kolska) był jednym z głównych i ulubionych bohaterów filmu "Kogel-mogel". W rolę tę wcielił się Maciej Koterski i zagrał ją tak brawurowo, że krytycy wróżyli mu całkiem niezłą karierę. Jego losy potoczyły się jednak inaczej!

"Kogel-mogel" to polski film komediowy z 1988 roku, w reżyserii Romana Załuskiego. W 1989 roku powstała kontynuacja filmu pt. "Galimatias, czyli kogel-mogel II", a aż 30 lat później, w roku 2019, trzecia część pt. "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". 


7 stycznia 2022 roku premierę miała czwarta część zatytułowana "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Tym razem film wyreżyserowała Anna Wieczur-Bluszcz, a autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska. 

Na planie filmu pojawiły się takie gwiazdy poprzednich części jak Ewa Kasprzyk, Grażyna Błęcka-Kolska czy zmarli przed premierą: Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz i Krzysztof Kiersznowski.

Reklama

Podobnie jak w części trzeciej, w czwartej odsłonie komedii zabrakło znów Macieja Koterskiego, filmowego Piotrusia. Czy wróci jeszcze kiedyś na plan?

Co słychać u Piotrusia z "Kogla-Mogla"? Wróci jeszcze na plan?

Autorka scenariusza do czwartej części filmu, Ilona Łepkowska powiedziała w rozmowie z Plejadą, że nie planowano powrotu Macieja Koterskiego na plan. 

Faktycznie, filmowy Piotruś z "Kogla-Mogla" mieszka i pracuje od 16 lat w Anglii i nie chce mieć już nic wspólnego z branżą filmową. Koterski odmówił również występu w programie telewizyjnym z okazji 25-lecia "Kogla-mogla" i raczej nie zanosi się na jego powrót do aktorstwa. 

***

Zobacz również:

Katarzyna Skrzynecka szczerze o kulisach filmu "Kogel-Mogel 4" 

"Jak pokochałam gangstera" został hitem za granicą. Oglądaliście?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy