Reklama

Reklama

Co zrobić z tą fortuną?

Takich problemów można pozazdrościć! Najmłodsze gwiazdy show-biznesu zarobiły w krótkim czasie tyle pieniędzy, że często nie wiedzą, co z nimi robić. Kto trwoni miliony, a kto oddaje pieniądze rodzicom? Sprawdziliśmy!

Willow zatrudnia najlepszych stylistów


Choć córka Willa Smitha (42) pierwszy singiel nagrała niespełna rok temu, już zgromadziła na koncie kilka milionów. Na co jedenastoletnia Willow wydaje pieniądze? Nie na cukierki. Dziewczynka ma ambicje zostać ikoną mody, dlatego inwestuje w wymyślne stroje i usługi stylistów. Willow wie, że oryginalny wizerunek jest dzisiaj bardzo ważny. "Właśnie stworzyliśmy dla niej pierścionek na trzy palce zrobiony z diamentów i złota. Jest piękny, ale ona się martwi, bo podobny ma już Rihanna", opowiadał niedawno jej stylista, Rob Zangardi.

Demi wydaje tysiące na psychiatrów


Jest piękna, sławna i bardzo bogata. Wydawać by się mogło, że życie Demi Lovato (18) jest usłane różami. Tymczasem młoda gwiazdka zdążyła się już przekonać na własnej skórze, że pieniądze szczęścia nie dają. Niespodziewana sława i związana z nią presja doprowadziły Demi do załamania nerwowego. Od dziewięciu miesięcy aktorka leczy się w prywatnej klinice z depresji i zaburzeń odżywiania. I dziś zamiast na biżuterię i ubrania wydaje kilkaset tysięcy dolarów miesięcznie na psychiatrów i psychologów.

Daniel zabezpiecza się na starość


"Nie wydaję na głupoty. Mam taki problem, że nie imponują mi ani drogie samochody, ani markowe ciuchy", śmieje się Daniel Radcliffe (21). Aktor nie zamierza roztrwonić pieniędzy, które zarobił jako Harry Potter. Kiedy w 2008 roku po raz pierwszy wcielił się w postać nastoletniego czarodzieja, otrzymał 25 milionów dolarów. Dziś jego majątek szacuje się na 50 milionów. Daniel wie, że fortuna kołem się toczy. Kiedyś może nie mieć pracy. Dlatego pieniądze zainwestował w nieruchomości. Ma cztery domy w centrum Londynu i trzy ekskluzywne apartamenty w Nowym Jorku. Wszystkie wynajmuje. Sam mieszka w skromnym lokum w stolicy Wielkiej Brytanii.

Justin oddaje pieniądze mamie


"Mój syn przekazuje mi pieniądze, a ja raz w miesiącu wypłacam mu kieszonkowe. Jeśli więc wszystko wyda w ciągu tygodnia, to już jego problem" - mówi Pattie Bieber, mama idola nastolatek Justina Biebera (17). A na co młody gwiazdor wydaje swoje kieszonkowe?

"Mam słabość do pięknych rzeczy" - mawia Justin. Na modną parę butów jest w stanie wydać każde pieniądze. Okazuje się jednak, że to nie ciuchy pochłaniają najwięcej.
Prawdziwą fortunę piosenkarz wydaje bowiem na swoją... fryzurę! W końcu to na jej punkcie oszalały nastolatki na całym świecie. Dla tych, którzy starają się skopiować charakterystyczny styl uczesania Justina, mamy złą wiadomość: żeby uzyskać efekt "jedwabnych włosów", którymi może poszczycić się gwiazdor, trzeba wydać fortunę. Bieber przeznacza na fryzjera tysiąc dolarów tygodniowo!

Miley niczego sobie nie odmawia


"Moja córka nie może mieć przy sobie gotówki. Jakąkolwiek sumą by nie dysponowała, pod koniec dnia ma pusty portfel" - śmieje się mama Miley Cyrus (18). A trzeba przyznać, że portfel Miley może być wyjątkowo gruby... Gaża za udział w bijącym rekordy popularności na całym świecie serialu "Hannah Montana", a także sprzedaż płyt i dochody z koncertów przyniosły jej zawrotną sumę 150 mln dolarów.
Miley uwielbia korzystać ze swojej fortuny. Nastolatka jest posiadaczką zabytkowej corvetty, sześciu oldschoolowych rowerów Electra, samolotu i... kilkuset peruk! Z obawy, że córka roztrwoni wszystko, rozsądna pani Cyrus wpłaca jej pieniądze na fundusz inwestycyjny.

Reklama

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 16 czerwca!

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daniel Radcliffe | Smith Will | Białoruś - Vancouver 2010

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje