Reklama

Reklama

Córka Ewy Gawryluk i jej makabryczne hobby

Część z was z pewnością kojarzy aktorkę Ewę Gawryluk z roli... Ewy w kultowym serialu "Na Wspólnej". Prawdopodobnie też większość z was do tej pory nie wiedziało o istnieniu jej córki - ukrywającej się pod pseudonimem Bloody Mary - Marii Błaszczyk.


Reklama

Warto to zmienić, bo dziewczyna ma bardzo oryginalne hobby. To prawdziwa gratka dla ludzi o mocnych nerwach i zagorzałych fanów seriali o apokalipsie zombie.

Sądząc po zawartości profilu na Instagramie, Maria Błaszczyk - córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka - osiągnęła mistrzostwo w tworzeniu stylizacji na wzór "umarlaków".

Misterne rany, przeszycia skóry, ubytki organów i wyłaniające się spod skóry mięśnie siedemnastolatka przygotowuje i fotografuje sama.

Jej małe lub większe (za to odrażające i koszmarne) "dzieła sztuki" cieszą się coraz większą popularnością w sieci. Wygląda na to, że nastolatka pretenduje do miana nowej gwiazdy mediów społecznościowych.

Rodzice, na przekór wszystkiemu, mogą być z córki bardzo dumni. Pomimo tego, że Marysi zupełnie nie ciągnie w świat aktorstwa, jej "wrażliwość" artystyczna objawia się w zupełnie inny sposób.

Pod postami przedstawiającymi makabryczne makijaże i rekonstrukcje za każdym razem pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy ludzi, którzy doceniają talent nastolatki. Musimy przyznać, że zdjęcia robią olbrzymie wrażenie.

Zobaczcie sami!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje