Reklama

Reklama

Córka Hanny Lis to prawdziwa piękność!

O córkach Tomasza i Lisa – Poli oraz Idze – słyszeli już chyba wszyscy. Nastolatki chętnie pojawiają się u boku znanych rodziców, a Iga ma za sobą pierwsze doświadczenia w modelingu.

Zupełnie inaczej rzecz ma się z, również nastoletnią, córką Hanny Lis - Anią. Dziewczyna jest owocem związku prezenterki z Jackiem Kozińskim. Ma starszą siostrę Julię (ur. 1999).

Hanna Lis podkreśla, że jak najdłużej chce trzymać córki z dala od show-biznesu. "Pokazy mody i bankiety to nie są imprezy dla 14- i 16-latki. Jestem temu absolutnie przeciwna, bo naprawdę łatwo takiej młodej dziewczynie zawrócić w głowie. To jest wiek, w którym one powinny interesować się przede wszystkim szkołą" - mówiła jakiś czas temu.

Reklama

Jak do tej pory, dziennikarka dobrze wywiązuje się ze swojego postanowienia. Jednak wygląda na to, że Ania już niedługo może wyrwać się spod matczynych skrzydeł.

16-latka jest bowiem przepiękną nastolatką, a zdjęć, jakie zamieszcza na Instagramie, nie powstydziłaby się profesjonalna modelka. Dziewczyna przypomina piękną mamę i... Kaię Gerber - córkę Cindy Crawford.

Kiedy zaś wchodzimy na Tumblra Ani wszystko staje się jasne - znajdziemy tam zdjęcia Kate Moss, Angeliny Jolie czy Naomi Campbell.

Myślicie, że córka Hanny zrobi karierę w modelingu? My jesteśmy niemal pewne, że tak!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Hanna Lis z córką

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje