Reklama

Reklama

Córka prezydenta obśmiała celebrytki

Córka byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewska, słynie z oryginalnych hasztagów i bardzo luźnego podejścia do pracy (a właściwie jej braku).

Ola, która od kilku lat jest żoną muzyka, Kuby Badacha, spędza większość czasu na zagranicznych wakacjach lub wypoczywając na łonie natury.

Reklama

Swoimi przygodami bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, co przynosi całkiem niezły rezultat - Kwaśniewską obserwuje bowiem ok. 55 tysięcy fanów.

Raczej klasyczne i mało kontrowersyjne zdjęcia, Aleksandra opatruje oryginalnymi hasztagami, które cieszą się dużą sympatią komentujących.

Jednak najnowsze zdjęcie Kwaśniewskiej chyba nie wszystkim przypadnie do gustu. Zamieściła na nim kompilację celebrytek, pływających na dmuchanych flamingach i jednorożcach.

Pod spodem dodała swoje zdjęcie, na którym pozuje w wodzie, opierając się na najprostszym, pomarańczowym, dmuchanym kółku.

Jak zwykle, całość podkręciła hasztagami: #informujężemójodjechanymaterac #niechcącypominiętywartykule #możnakupićwsklepiewędkarskimRobaki.

Tym samym Ola wyśmiała panującą modę i... ulegające jej gwiazdki.

Wpis cieszył się dużym powodzeniem, a zachwyceni fani pisali m.in. "Wygrała Pani internet, Pani Olu" czy "Twój jest najlepszy! Odjechał w glorii zwycięstwa!".

Lubicie poczucie humoru Aleksandry?

Dowiedz się więcej na temat: Ola Kwaśniewksa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje