​Courtney Love pochwaliła się zdjęciem w kusej halce, które trafiło na aukcję charytatywną

Wdowa po Kurcie Cobainie, udostępniła na Instagramie zdjęcie, które zrobił jej Mark Seliger. Jej seksowny portret z 1994 r. jest jednym z 26., które trafiły na aukcję Christie's. Wpływy z niej zostaną przekazane organizacji, która wspiera osoby wykluczone społecznie. Pod wpisem celebrytki komentatorzy zachwycają się jej idealną sylwetką, a nie jej dobroczynnością.

Zdjęcie wdowy po Kurcie Cobainie właśnie trafiło na wyjątkową aukcję
Zdjęcie wdowy po Kurcie Cobainie właśnie trafiło na wyjątkową aukcję ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTEREast News

Udostępniając swój archiwalny portret na Instagramie, Courtney poprosiła fanów o wsparcie akcji dla "The Prince's Trust". To brytyjska organizacja charytatywna, którą w 1976 r. założył książę Karol (syn królowej Elżbiety II). Pomaga wykluczonym społeczne (lub zagrożonym wykluczeniem) osobom w wieku od 11 do 30 lat.

Courtney ujęła to tak: "pomaga im zdobyć umiejętności i pewność siebie, oferując bezpłatne kursy doszkalające". Aukcja odbywa się w Internecie. W tej chwili jej portret... a właściwie kolekcjonerska odbitka tego zdjęcia - jest wart 2800 dol. Finał już niebawem - 17 czerwca.

Można też wylicytować odbitki zdjęć jej męża Kurta Cobaina (obecna cena: 10 tys. dol.) i 25 innych wyjątkowych osobistości. Nie tylko artystów, bo jest też fotografia przedstawiająca... plecy i tył głowy Baracka Obamy (w tej chwili 9500 dol.).

Zaskakuje niska oferta za portret całkiem gołego Lenny’ego Kravitza, z przyrodzeniem na wierzchu (3500 dol.). Co ciekawe, więcej trzeba w tej chwili zapłacić za łobuzerski portret kompletnie ubranego Brada Pitta, pędzącego z rozwianymi włosami na motocyklu (12 tys. dol.), niż za wystudiowany akt Jennifer Aniston (11 tys. dol.).

Do licytacji można się przyłączyć na stronie Christie’s. Tytuł licytacji: "Mark Seliger: RADArt4Aid". Zdjęcia są tam opisane pod względem technicznym. Jeśli jednak ktoś chciałby się dowiedzieć, w jakich okolicznościach powstały, niech zajrzy na instagramowy profil Marka Seligera.

***

#POMAGAMINTERIA

1 czerwca reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz i jej koleżanka Katarzyna Konwa jechały na trening w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Z niewyjaśnionych przyczyn w Wilkowicach koło Bielska-Białej wjechał w nie samochód jadący z naprzeciwka. Kasia przeszła wiele operacji w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Potrzeba pieniędzy na ich leczenie i rehabilitację. Sprawdź szczegóły >>>

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas