Reklama

Reklama

Czego Pippa Middleton zazdrości Kim Kardashian?

Siostra księżnej Kate i najbardziej znana celebrytka świata, czego ta pierwsza może zazdrościć drugiej? Pippa Middleton wyznała ostatnio, że zazdrości Kardashiance… pośladków.

O zgrabnej figurze Pippy Middleton zaczęto mówić zaraz po ślubie jej siostry. Tabloidy publikowały wtedy zdjęcia z ceremonii i komplementowały seksowne kształty siostry księżnej. Jednak ona sama wydaje się być niezadowolona ze swojej figury, bo jak sama przyznaje, w porównaniu z kształtami Kim Kardashian jej wdzięki wypadają dość mizernie.

Reklama

Wywód na temat kobiecych atrybutów, oraz tego "kto ma najseksowniejsze pośladki", Pippa przeprowadziła w tekście swojego autorstwa, opublikowanym na łamach "The Spectator".

"Tytuł pośladków roku bez wątpienia należy do Kim Kardashian, po tym jak jej zdjęcie trafiło na okładkę Paper Magazine" - pisze w swoim tekście Pippa  - "Moje nie mogą się z nią równać. Jednak cała ta burza, która rozpętała się wokół okładki, skłania mnie do zadania pytania: Co się dzieje z amerykańską kulturą. Czy to obsesja na punkcie ciała"?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje