Reklama

Reklama

Czego pragną kobiety

Już wiemy, jak chcą wyglądać Amerykanki! Chirurdzy plastyczni zdradzili marzenia swoich klientek.

Na podstawie ogłaszanych co roku raportow amerykańskich chirurgów można stworzyć przepis na perfekcyjną piękność. W pogoni za idealnym wyglądem, Amerykanki każdego dnia zasypują "plastyków" prośbami o skopiowanie określonych części ciała gwiazd.
"Często muszę perswadować pacjentce, że usta w stylu Angeliny Jolie zakłócą proporcje jej twarzy i po prostu ją oszpecą" - mówi jeden z ekspertów. Kobiety korzystające z usług chirurgów czasem wbrew rozsądkowi wierzą, że mogą upodobnić się do najbardziej podziwianej gwiazdy. Niektórym wystarczą drobne zabiegi, które zmienią kształt nosa lub brwi. Inne decydują się na ekstremalne metamorfozy. Marząc o biuście a la Scarlett Johansson czy pośladkach Jennifer Lopez, są gotowe zaryzykować zdrowie. Oto najczęściej kopiowane części ciała 2010.

Duże oczy


Kim Kardashian (29) ma, zdaniem Amerykanek, najpiękniejsze oczy w Hollywood! Choć operacyjnie można zmienić ich kształt (koszt to ok. 3 tys. dolarów), nie da się jednak ich powiększyć.

Jędrny biust


Scarlett Johansson (25) imponuje pięknym, pełnym biustem. Marzące o takich piersiach kobiety muszą wydać na zabieg ok. 8-9 tys. dolarów.

Pełne usta


Angelina Jolie (35) wygrywa w kategorii najponętniejszych ust. Jednak przed wydaniem 2,4 tys. dolarów, warto odbyć poważną rozmowę z ekspertem. Inaczej można uzyskać "kaczy dziób".

Kształtne pośladki


Jennifer Lopez (41) udowadnia, że duże jest piękne. Aby skopiować jej pośladki, trzeba zdecydować się na przeszczep tkanki tłuszczowej. Operacja kosztuje ok. 8 tys. dolarów.

Zgrabny nos


Jennifer Aniston (41) przed laty sama zdecydowała się na operację nosa. Dziś ta część jej twarzy uchodzi za wzorcową. Można ją skopiować za 4 tys. dolarów.

Idealne brwi


Megan Fox (24) zakończyła modę na płaska linie brwi. Dzięki pięknym łukom, jej oczy wydają się większe, a twarz wygląda sexy. Taki efekt uzyskasz za 4,5 tys. dolarów.

Płaski brzuch


Jessica Alba (29) budzi podziw w obcisłych sukniach i w bikini. Jej brzuch jest nie tylko płaski, ale przede wszystkim idealnie wyrzeźbiony. Modelowanie tej części ciała to wydatek ok. 10 tys. dolarów.

Reklama

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 27 września.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy