Reklama

Reklama

Czekając na dziecko

Tak bardzo chce zostać matką, że gdy w końcu zaszła w ciążę, gwiazda pozwoliła sobie na... małe oszustwo!

Podczas gali rozdania nagród MTV, stojąc przy mikrofonie, Beyonce Knowles (29) położyła dłonie na brzuchu i oświadczyła, że ma dla fanów niespodziankę. Nikt nie miał wątpliwości, że chodzi o ciążę. Nazajutrz potwierdził to rzecznik artystki, mówiąc, że "piosenkarka nigdy jeszcze nie była tak szczęśliwa, bo na tę ciążę musiała bardzo długo czekać".

Podejrzanie duży brzuch...

Brzuch gwiazdy wydawał się podejrzanie okrągły i wywołało to plotki, że przed wyjściem na scenę Knowles... włożyła coś pod sukienkę, by jej ciąża lepiej prezentowała się na zdjęciach. Jaka jest prawda, trudno powiedzieć, bo artystka nie ujawniła, który to miesiąc. Niewiele więcej powiedział mąż artystki i "sprawca ciąży", raper Jay Z (41), który żartował, że o tym, że zostanie ojcem dowiedział się... podczas gali MTV. Co potwierdza wersję podejrzenia, że brzuch Beyonce nie jest jeszcze tak duży, jak ona go nam prezentuje.

Reklama

Ale można jej wybaczyć te drobne kłamstewko, gdyż Knowles bardzo przeżywa fakt, że wreszcie zaszła w ciążę. W końcu starała się o to przez kilka lat. Szczęście przyszło nagle, więc podekscytowana piosenkarka postanowiła ten fakt wykorzystać medialnie. A fani i tak na pewno cieszą się razem z nią.

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: dziecko | beyonce | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje