Reklama

Reklama

Czterdziestka Katarzyny Zielińskiej

Miała być randka z mężem, a okazało się, że ten zorganizował dla niej przyjęcie-niespodziankę. Aktorka Katarzyna Zielińska, która świętuje 40. urodziny, nie kryła wzruszenia z garden party ze znajomymi, które okazało się strzałem w dziesiątkę!

Katarzyna Zielińska urodziła się 29 sierpnia 1979 roku w Limanowej. Aktorka jest absolwentką PWST w Krakowie. Znana jest z seriali takich, jak np. "Barwy szczęścia" - gdzie przez 10 lat grała jedną z głównych bohaterek - czy "O mnie się nie martw". Od 4 września zobaczymy ją w nowej produkcji, serialu "Zawsze warto", gdzie wystąpi u boku Weroniki Rosati czy Julii Wieniawy. W swoim dorobku artystycznym ma też udział w filmach "Listy do M.", "Listy do M. 2" czy "Och, Karol 2".

Reklama

Aktorka jest też piosenkarką, a także współproducentką trzech muzycznych spektakli w Teatrze Muzycznym Roma - najnowszy to "Nowy Jork. Prohibicja". Brała też udział w programach: "Jak oni śpiewają", "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo".

Jej talent był wielokrotnie nagradzany. Na jej specjalnej półce mieszczą się Telekamery z 2011 r. i 2013 r., które wygrała w kategorii aktorka. Nagrody te, jak zdradziła w jednym z wywiadów, stoją obok symbolizującego szczęście bożka z Bali.

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje