Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska szaleje w odważnym stroju. „Totalne rozpasanie”

Dagmara Kaźmierska przywitała nowy rok w Kenii. „Królowa” wypoczywała wśród egzotycznej przyrody. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami i filmami z wyjazdu. Na jednym z nagrań widać, jak Kaźmierska szaleje na basenie. Ma na sobie kuse bikini.

Dagmara Kaźmierska zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Już po pierwszym sezonie stała się najpopularniejszą bohaterką show. Zdobyła sympatię widzów bezkompromisowymi wypowiedziami i poczuciem humoru. Chociaż stacja TTV jakiś czas temu zadecydowała o zdjęciu z anteny "Królowych życia", Kaźmierska nie musi bać się o utratę popularności. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion użytkowników. Takie zasięgi wiążą się z intratnymi ofertami współpracy.

Dagmara Kaźmierska wykorzystała popularność, jaką przyniósł jej program. Dziś jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i właścicielką butiku w Kudowie-Zdroju. "Królowa" ma stały kontakt z fanami. Chętnie dzieli się z nimi chwilami z prywatnego życia. Regularnie relacjonuje swoją codzienność.

Reklama

Zobacz również: Dagmara Kaźmierska wydała kolejną książkę. Tym razem opowiedziała o więzieniu

Dagmara Kaźmierska odpoczywa w Kenii. "Mi tylko słońca dać"

Dagmara Kaźmierska na Instagramie pochwaliła się niedawno zdjęciami z egzotycznej podróży. "Królowa" zdecydowała się przywitać nowy rok w Kenii. Na wakacje zabrała swojego syna Conana, jego partnerkę oraz grupę oddanych przyjaciół.

Wszystko wskazuje na to, że egzotyczne wakacje "królowej" bardzo się udały. Dagmara Kaźmierska opublikowała krótki film - podsumowanie podróży. To zestawienie zdjęć i nagrań z wakacji. Na kolejnych kadrach widać, jak bohaterka show TTV pluska się w basenie, opala i wypoczywa. Kaźmierska tryska energią,  jest radosna i uśmiechnięta.

- Mi tylko słońca, palm i morza dać. Wtedy w du..ie cały Świat. Co tam, że po powrocie prąd odłączą. Wy też tak macie na wakacjach? Totalne rozpasanie i o Bożym Świecie zapominanie?  Całujemy mocno kochani -  napisała "królowa" pod najnowszym postem.

Zobacz również: Dagmara Kaźmierska doczeka się biograficznego filmu? Jest jeden problem

Dagmara Kaźmierska pluska się w basenie. Eksponuje obfity biust

Dagmara Kaźmierska może pochwalić się wyjątkowo zgrabną i kobiecą sylwetką. "Królowa" dba o figurę, a efekty wysiłków widać gołym okiem. Na nagraniach z wakacji Kaźmierska prezentuje się zachwycająco. Pozuje w odważnym, kolorowym kostiumie kąpielowym bez ramiączek. "Piękna kobieta warta miliony" - zauważyła  jedna z internautek pod najnowszym postem gwiazdy.

Zobacz również: "Królowa życia" kiedyś i dziś. Tak zmieniła się Dagmara Kaźmierska

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy