Reklama

Reklama

Dakota Johnson i Matthew Hitt rozstali się

26-letnia aktorka i 29-letni muzyk zakończyli związek z powodu zobowiązań zawodowych.

26-letnia aktorka i 29-letni muzyk, którzy wcześniej rozstali się w 2015 roku, zakończyli związek z powodu zobowiązań zawodowych.

W rozmowie z "Just Jared" źródło podało: - Dakota i Matthew schodzili się i rozstawali przez ostatnie dwa lata. Ostatnio rzadko się widywali z powodu napiętych grafików. Ona jest w Vancouver na planie trylogii "Pięćdziesięciu twarzy Greya".

Dakota wyznała wcześniej, że nie ma czasu na miłość, gdy zapytano ją o to, czy jej chłopakowi podobał się film "Pięćdziesiąt twarzy Greya", w którym wciela się w postać Anastasii Steele.

Powiedziała: - Mój hipotetyczny chłopak uważa, że ten film jest świetny. Bardzo mnie wspiera.

- Nie mam czasu na związek. Wcielam się w moją rolę, a potem wracam do domu i nikt w nim na mnie nie czeka.

Gwiazda przyznała również, że przechodziła przez taki etap, gdy bardziej nienawidziła mężczyzn niż ich lubiła.

Wyznała: - Mężczyzna żujący gumę z otwartą buzią nie jest seksowny. Nie jest seksowny również wtedy, gdy zachowuje się niekulturalnie lub gdy ma na głowie fedorę. Nienawidzę tych kapeluszy!

- O Boże, wygląda na to, że potrafię znaleźć więcej cech mężczyzn, których nienawidzę. Ale to tylko taka faza!

Dakota wyznała wcześniej, że rola w filmie "Pięćdziesiąt twarzy Greya" wpłynęła negatywnie na jej życie miłosne, ponieważ mężczyźni boją się zaprosić ją na randkę.

Odnosząc się do pikantnych scen z filmu, powiedziała: - Niektórzy myślą, że prywatnie również lubię sado-maso, ale to nieprawda.

- Jestem aktorką i po prostu udaję. Ale wydaje mi się, że tak jest w przypadku wielu aktorów - ludzie myślą, że w rzeczywistości są postaciami, w które się wcielają.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje