Reklama

Reklama

Dakota Johnson nie chce pokazać swego najnowszego filmu rodzinie

Mówi się o nim, że to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku. "50 twarzy Greya" będzie miał swoją polską premierę 14 lutego. Adaptacja powieści erotycznej przyciągnie fanów książki, ale Dakota Johnson, która odgrywa rolę Anastasii Steele wolałaby nie pokazywać filmu rodzinie.

"Nie chcę, aby moja rodzina, zobaczyła ten film, ponieważ jest to niewłaściwe" - powiedziała 25-letnia aktorka w wywiadzie dla magazynu "Glamour". "Poza tym, część mnie nie chce nikogo widzieć na tym filmie" - mówi Dakota Johnson, po czym szybko dodaje: "Żartuję, oczywiście!"

Nie tylko aktorka czuje zakłopotanie. Jamie Dornan, odtwórca tytułowej roli, również nie patrzy na film przychylnie, mając na uwadze, że rodzina i przyjaciele mogą zobaczyć go w akcji...

I nawet nie chce wyobrażać sobie, jak będą rozmawiać z nim o roli jego córki. "Moja córka kończy 18 lat, powie do mnie: "Na pewno trzeba obejrzeć tatę w 'Fifty Shades of Grey'" - żartuje aktor, również w wywiadzie dla "Glamour". "Ale myślę, że będą inne rzeczy, które powstrzymają je od zobaczenia tyłka taty na dużym ekranie" - dodaje, śmiejąc się aktor.

Reklama

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy