Reklama

Reklama

Daria Ładocha jest nie do poznania

O Darii Ładosze zrobiło się głośno, gdy wzięła udział w programie „Agent – Gwiazdy”. Blogerka wygrała drugą edycję show.

Ale Daria pojawiała się w telewizji już wcześniej. W kąciku kulinarnym "Dzień dobry TVN" przygotowywała zdrowe posiłki dla dzieci i dorosłych.

Tak charakteryzuje się sama Ładocha: "miłośniczka zdrowego żywienia, mama dwójki dzieci, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych".

Blogerka ma na koncie trzy książki z przepisami: "W mojej tajskiej kuchni", "Gotuj zdrowo dla dzieci" i "Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn". Jest też współautorką kolejnych dwóch pozycji.

Reklama

Ładocha może pochwalić się także bardzo wyrazistym stylem. Fanów przyzwyczaiła do kolorowych ubrań i blond loków na głowie. Blogerka jest również fanką tatuaży.

Ostatnio Daria pojawiła się na imprezie organizowanej przez producenta ziołowych herbatek. Szczerze mówiąc, mieliśmy problem, żeby ją rozpoznać...

Po lokach i jasnym odcieniu włosów nie ma już śladu. Na dodatek kremowa, transparentna sukienka dodawała Ładosze lat i kilogramów. Makijażu też nie można zaliczyć o udanych.

Zdecydowanie wolimy starą Darię i tęsknimy za jej modowym szaleństwem. Zgadzacie się z nami?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daria Ładocha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje