Dawid Kwiatkowski jest w siedmioletnim związku?

Dawid Kwiatkowski ma dopiero 24 lata i jest idolem polskich nastolatek. Bywa, że media nazywają go „rodzimym Justinem Bieberem”.

Dawid Kwiatkowski ma tysiące fanek
Dawid Kwiatkowski ma tysiące fanekPolska PressEast News

Piosenkarz ma na swoim koncie Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy i nagrodę dla najlepszego artysty Europy Wschodniej. Nagrał sześć albumów i wypuścił kilka przebojów, m.in. "Biegnijmy", "Drogę" czy "Say Yes".

Na koncerty Dawida tłumnie przybywają rozwrzeszczane trzynastolatki oraz ich zaniepokojeni rodzice, chcący pilnować, by ich pociechom nie stało się nic złego. Kwiatkowski organizuje także obozy muzyczne dla swoich fanek, a miejsca wyprzedają się na pniu.

Przez długi czas piosenkarz był bardzo powściągliwy w mówieniu o swoim życiu prywatnym. Kilka miesięcy temu wyznał natomiast, że polski show-biznes pełen jest pokus w postaci łatwego dostępu do alkoholu i narkotyków. Kwiatkowski powiedział, że sam opamiętał się w porę.

Natomiast z okazji Nowego Roku muzyk opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie z piękną blondynką. Fotografię podpisał:

- Uuuaaaa, wchodzimy w siódmy (!!!) rok razem (pis. oryg.)

Fani natychmiast zaczęli składać gratulacje i dopytywać, czy serce Dawida jest zajęte. Część z nich zwróciła uwagę, że dziewczyna ma na imię Sara i jest siostrą menedżera pracującego z Kwiatkowskim. Na Instagramie piosenkarza już wcześniej pojawiały się jej zdjęcia, jednak były zdecydowanie bardziej zachowawcze.

Myślicie, że przyjaźń między Sarą i Dawidem przerodziła się w miłość? Jeśli tak, wiele młodziutkich fanek będzie czuło ogromne rozczarowanie.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas