Reklama

Reklama

Dawid Podsiadło - muzyka to nie jedyna jego pasja...

Autor przeboju "Trójkąty i kwadraty" Dawid Podsiadło potrafi całą noc zarwać, żeby grać... na komputerze. - Zaczynam, jak jest ciemno, a kończę, kiedy jest już jasno - mówi piosenkarz. Muzyk z gier czerpie tytuły płyt czy nawet fragmenty tekstów.

Jak przyznaje w rozmowie z PAP Life piosenkarz Dawid Podsiadło muzyka - choć to jej poświęca najwięcej czasu - to nie jedyna jego pasja. Okazuje się, że Podsiadło jest wiernym fanem gier komputerowych i gier wideo.

- Mnóstwo wolego czasu poświęcam na to, żeby grać w gry. Dużo z nich też wyciągnąłem, jak np. tytuły płyt czy fragmenty jakiś tekstów - mówi  muzyk. I tak np. tytuł albumu "Comfort and happiness" został zaczerpnięty z rozmowy bohaterów gry wideo Final Fantasy VIII.

Reklama

Młody muzyk przyznaje, że potrafi zarwać całą noc, żeby grać.

 - Zwłaszcza, że noce to jedyne momenty, kiedy mogę grać, więc zaczynam, jak jest ciemno, a kończę, kiedy jest już jasno" - tłumaczy i zapewnia, że to są wyjątkowe sytuacje, bo świadom swoich obowiązków wie, że nie powinien. "Jestem dość mocno krytykowany, kiedy ktoś dowie się, że poszedłem spać o szóstej nad ranem, kiedy wszyscy wstają - żartuje Podsiadło.

Poza grami Podsiadło uwielbia też oglądać seriale i filmy, na które chodzi do kina.

- Temu też się oddaję, ale to bardziej dla przyjemności niż pasja - kwituje muzyk.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje