Reklama

Reklama

Dawno niewidziany Lubaszenko na salonach

Olaf Lubaszenko pochodzi z aktorskiej rodziny. Na ekranie zadebiutował już jako kilkunastolatek, a w latach 90. zdobył ogromną popularność.

Aktor grał m.in. w "Krótkim filmie o miłości", "Psach", "Demonach wojny wg Goi", "Operacji Samum" czy "Krollu". Lubaszenko nigdy nie ukończył szkoły teatralnej - w 1991 roku zdał eksternistycznie egzamin aktorski.

W 1997 roku zadebiutował jako reżyser. Na swoim koncie ma kilka filmów - w tym kultowe dziś polskie komedie - "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota".

Prywatnie Lubaszenko był związany przez kilka lat z Katarzyną Groniec. Z tego związku ma córkę Mariannę.

W 2014 roku, bardzo już otyły aktor, przyznał, że walczy nie tylko z chorobą endokrynologiczną, ale także z depresją. Lubaszence udało się zrzucić sporo kilogramów i zagrać m.in. w serialu "Belle epoque" oraz filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii".

Reklama

Niestety, na planie filmu "Miłość jest wszystkim" znów wyglądał nie najlepiej. Lubaszenko raczej stroni od ścianek i branżowych imprez, ale ostatnio pojawił się na premierze spektaklu "Dwie pary do pary" w Teatrze Capitol.

Aktor chętnie pozował do zdjęć, uśmiechał się, a jego sylwetka prezentowała się naprawdę nieźle. Mamy nadzieję, że u pana Olafa wszystko dobrze!

Lubicie jego filmy?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olaf Lubaszenko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama