Reklama

Reklama

Debby Ryan zaliczyła poważną wpadkę

25-letnia dziś Debby Ryan bardzo wcześnie rozpoczęła karierę. Już jako siedmiolatka występowała w teatrze, a w wieku 14 lat po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie.

Aktorka specjalizuje się w filmach i serialach komediowych i produkcjach dla nastolatek (m.in. "Szesnaście życzeń", "Bunt FM" czy "Dusza towarzystwa"). Debby odwiedziła Polskę w 2012 roku, by promować serial "Jessie", za który otrzymała kilka nominacji do nagród telewizyjnych.

Ryan spełnia się także jako wokalistka - od 2009 roku nagrywa piosenki utrzymane w gatunkach country i pop. Jej profil na Instagramie obserwuje aż 9,4 mln użytkowników!

Ostatnio gwiazdka pojawiła się na imprezie magazynu "Elle", organizowanej w Hollywood. Przyciągnęła spojrzenia wszystkich, zakładając elegancką, satynową sukienkę, sandałki na bardzo wysokim obcasie i... białe sportowe skarpety.

Reklama

Wiele gwiazd decydowało się na podobne połączenia. Niestety w tym wypadku efekt nie miał nic wspólnego z "high fashion". Naszym zdaniem Ryan wyglądała groteskowo.

Zgadzacie się? A może podoba wam się stylizacja aktorki?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Debby Ryan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy