Reklama

Demi Lovato była "rozdarta", gdy zmarł jej ojciec - Patrick Lovato

23-letnia piosenkarka, która zerwała kontakt ze swoim ojcem Patrickiem na krótko przed jego śmiercią w czerwcu 2013 roku, uważa, że nie był on w stanie być dobrym ojcem, ponieważ miał problemy psychiczne.

W rozmowie na temat bardzo osobistej piosenki "Father", która pojawiła się na jej nowym albumie "Confident", piękna brunetka powiedziała:  - Byłam rozdarta, gdy zmarł, ponieważ był agresywną osobą. Był niemiły, ale chciał być dobry i pragnął mieć własną rodzinę. Gdy mama poślubiła mojego ojczyma, on okazał wielkie serce i powiedział: "Cieszę się, że Eddie dba o ciebie i robi to, co ja tak bardzo chciałem robić."

Jednak Demi, która cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe, wybaczyła Patrickowi i chciała podzielić się swoimi uczuciami z fanami.

W materiałach video, które dokumentują proces tworzenia jej nowej płyty, twórczyni hitu "Cool for the Summer" dodała:  - On wiedział, że nie będzie w stanie stworzyć prawdziwej rodziny z powodu jego choroby. To było dla mnie bardzo smutne, ponieważ wiedziałam, że to nie jest wyłącznie jego wina. Chciałam o tym napisać i ułożyć to sobie w głowie.

Patryk i matka Demi - Dianna De La Garza - rozwiedli się w 1994 roku. Na albumie wokalistki z 2011 roku pt. "Unbroken" pojawiła się piosenka "For the Love of a Daughter", która opisywała ich napięte relacje.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy