Reklama

Reklama

Demi Lovato już tak nie wygląda. Zmiana jest ogromna!

Na profilu amerykańskiej aktorki i piosenkarki Demi Lovato pojawił się ostatnio film, w którym gwiazda zaprezentowała się w nowej fryzurze. Nie jest to zwyczajne cięcie, ale odważna i drastyczna zmiana. Piosenkarka oznaczyła wideo tagiem "#freshstart”. Ta fryzura ma symboliczne znaczenie w kontekście wyznań, którymi Lovato zaskoczyła świat w 2021 roku.

Demi Lovato: Niebinarna, ale kobieca i seksowna

Demetria Devonne Lovato to 29-letnia gwiazda, która przeżyła gwałt, kilka prób samobójczych, uzależnienie od alkoholu i narkotyków, a w maju 2021 roku oświadczyła na swoich profilach w mediach społecznościowych, że jest niebinarna. 

Osoba niebinarna to człowiek, który nie identyfikuje siebie ani jako kobieta, ani jako mężczyznę; jego tożsamość płciowa jest zmienna lub uważa, że należy do więcej niż jednej płci. Demi ogłosiła, że nie identyfikuje się z żadną płcią.

To wyznanie nie było łatwe dla artystki. W czerwcu w wywiadzie dla magazynu "People" Lovato wyznała, że przedawkowanie narkotyków w 2018 roku było skutkiem ignorowania prawdy o tym, kim jest. Jej medialny wizerunek jako kobiecej i seksownej nie pasował do tego, jak naprawdę się czuła. Utrzymywanie imagu uwodzicielskiej gwiazdy popu było dla niej trudne. Rok 2022 artystka postanowiła zacząć z zaskakującą fryzurą, która jest manifestacją jej prawdziwego ja.

Reklama

Demi Lovato bez włosów

Swój nowy wizerunek gwiazda zaprezentowała na filmie stworzonym przez reżysera i fotografa Angelo Kritikos’a. Fryzura artystki to nie zmiana koloru czy przycięcie grzywki. Demi Lovato ogoliła głowę! Niezwykle krótkie włosy aktorki spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród fanów. Nie brakuje komentarzy stwierdzających, że piosenkarka w nowej fryzurze wygląda “wspaniale", “pięknie", i tym podobnych słów aprobaty. Niechętni nowemu wizerunkowi aktorki należą do mniejszości.

Demi Lovato ogoliła głowę, a wideo prezentujące nowy image opisała jako "freshstart", czyli "nowy (świeży) początek". Można więc założyć, że gwiazda chce wejść w nadchodzący rok nie tylko z nową fryzurą, ale także z innym nastawieniem.

Zobacz także

Nową fryzurę Alensandry Szewd

Biologia nie jest binarna. Co definjuje naszą płeć?

Demi Lovato pogubiła się w swoich płciach


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje