Reklama

Aleksandra Szwed ma nową fryzurę. Takiej nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Szwed, aktorka znana z takich seriali jak "Rodzina zastępcza", "Teraz albo nigdy" i "Barwy szczęścia" słynie z tego, że nie boi się zmian. W programach "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo" pozwalała sobie na zaskakujące metamorfozy i mocne stylizacje. Teraz jednak przeszła samą siebie!

Aleksandra Szwed niedawno ponownie została mamą i to właśnie w macierzyństwo angażuje się teraz najmocniej. Role w filmach i serialach, praca na planach telewizyjnych, dubbing i śpiewanie zeszły na dalszy plan, więc, choć aktorka nie próżnuje, to trochę rzadziej widujemy ją na szklanym ekranie. Na szczęście fani mogą śledzić jej poczynania na Instagramie, gdzie zgromadziła już 121 tysięcy obserwujących i od czasu do czasu dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym. Teraz zaskoczyła ich totalną metamorfozą!

Aleksandra Szwed ma nową fryzurę. Jest nie do poznania!

Aleksandra Szwed w ostatnich latach nie eksperymentowała mocno z włosami. Najczęściej nosiła ciasno splecione warkoczyki, które po jakimś czasie stały się jej znakiem rozpoznawczym. Nic dziwnego, że nowa fryzura gwiazdy zaskoczyła fanów! 

Reklama

Aleksandra Szwed zamieściła na Instagramie zdjęcia w prawdziwym afro! Gwiazda pozuje w kolorowym swetrze, prezentując burzę włosów, przypominającą natapirowane afro:

- Gdy „Król Lew” wejdzie za bardzo…  - skomentowała zdjęcie sama Aleksandra, ale fanom bardzo spodobała się w takiej odsłonie:

- "Piękne masz to afro", "Diana Ross jak się patrzy", "Ale cudnie", "Pięknie" - komentowali. O komplement pokusiła się także polska blogerka modowa i stylistka Tamara Gonzalez Perea, która przyznała, że w takich włosach Aleksandra prezentuje się wręcz przepięknie. 

Co myślicie o nowej fryzurze gwiazdy? Podoba wam się w tej wersji?

***

Zobacz również:

Maja Hyży zmieniła fryzurę. Było ciężko z podjęciem decyzji! 

Karina Irby pozuje w bikini. Patrzą tylko na jej brzuch!

Rolnik szuka żony: Kamil i Joanna zamieszkali razem! Rodzinna tajemnica wyszła na jaw

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Szwed | afro | nowa fryzura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy