Reklama

Reklama

Demi Lovato prawdopodobnie spotyka się z zawodnikiem MMA

23-letnia piosenkarka rozstała się niedawno ze swoim chłopakiem Wilmerem Valderramą.

23-letnia piosenkarka rozstała się niedawno ze swoim chłopakiem Wilmerem Valderramą, jednak wszytsko wskazuje na to, że gwiazda nie marnuje czasu i już zaczęła ponownie randkować. Mówi się, że Demi romansuje z zawodnikiem MMA - Guilhermem Vasconcelosem.

W rozmowie z "Us Magazine" źródło podało: - Na razie dobrze się bawią. Demi chce poznawać nowych facetów.

Piękna brunetka przyznała niedawno, że czuje się wolna odkąd rozstała się z Wilmerem.

Powiedziała: - Czuję się niesamowicie. Czuję się świetnie i rozkwitam. Moje życie jest bardzo ekscytujące, ponieważ rozkwitam. Wszystko jest nowe i świeże, czuję się wolna.

- Mam wokół siebie wiele osób, którym ufam i z którymi rozmawiam o wielu rzeczach. To właśnie oni są w stanie powiedzieć mi: Słuchaj, może masz zły dzień, ale popatrz, co udało ci się przezwyciężyć. To wspaniałe, że mogę otaczać się takimi ludźmi.

Para spotykała się z przerwami przez sześć lat, ale w zeszłym tygodniu oświadczyła, że postanowiła się rozstać. Pomimo rozstania para zamierza nadal się przyjaźnić.

W oświadczeniu możemy przeczytać:

Reklama

 - Po prawie 6 pełnych miłości i wspaniałych wspólnych latach postanowiliśmy zakończyć nasz związek. To była bardzo trudna decyzja dla nas obojga, ale zdaliśmy sobie sprawę z tego, że lepiej będzie, jeśli zostaniemy przyjaciółmi. Zawsze będziemy się wzajemnie wspierać. Dziękujemy wszystkim, którzy przez te wszystkie lata obdarzali nas dobrocią i okazywali nam wsparcie. Wilmer & Demi.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje