Reklama

Demi Lovato przyznała się do choroby

Urodzona w 1992 roku Demi Lovato jest jedną z tych gwiazdek Disneya, które owocnego życia zawodowego nie potrafią pogodzić z udanym życiem prywatnym.

Lovato jest aktorką i piosenkarką (ma na koncie sześć albumów studyjnych). Amerykanie mogą kojarzyć ją również jako jurorkę, ponieważ zasiadała w jury podczas drugiego i trzeciego sezony popularnego show "The X Factor".

Skala jej głosu jest naprawdę imponująca. Podobnie jak Mariah Carey, osiąga rejestr gwizdkowy, co plasuje ją na trzecim miejscu podium kobiet, które osiągnęły najwyższe dźwięki na skali dźwiękowej.

Demi angażuje się również w działalność charytatywną. Wspiera przeróżne fundacje i pomaga walczyć m.in. z uzależnieniem od alkoholu.

Reklama

Gwiazdka ma na koncie epizody okaleczania się. Przyznała również, że "zawsze miała bardzo niezdrowe relacje z jedzeniem". Lovato jest także uzależniona od kokainy i stara się zachować trzeźwość.

Okazuje się, że to nie koniec problemów młodej wokalistki. W wywiadzie dla "Rolling Stone" przyznała bowiem niedawno, że cierpi na chorobę dwubiegunową, charakteryzującą się gwałtownymi zmianami nastrojów.

"Zmagam się z epizodami manii i depresji" - wyznała Lovato. Co więcej, powiedziała, że jest dumna ze swojej choroby i podkreśliła, że mówi o niej głośno, by pomóc innym cierpiącym.

Pochwalacie taką postawę?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy