Reklama

Demi Lovato uważa, że komentarze Mariah Carey są nieuprzejme

23-letnia amerykańska piosenkarka skrytykowała twórczynię hitu "Hero", która wcześniej twierdziła, że nie wie kim jest Jennifer Lopez i nigdy nie poznała twórczyni hitu "Ain't Your Mama, za to, że cały czas obraża innych.

Demi podzieliła się w Internecie swoją opinią na temat 46-letniej diwy.

Skomentowała jej zachowanie memem porównującym Mariah do Ariany Grande (22 l.) z podpisem: "Gdy zamawiasz online vs. gdy przychodzi dostawa."

- Mariah jest legendą i jest niesamowicie utalentowana, ale cały czas obraża ludzi. Potraktowała Jennifer w bardzo nieuprzejmy sposób. Ariana też nie zrobiła jej nic złego - skomentowała swój post Demi.

Jednak Mariah twierdzi, że zdanie, w którym pada stwierdzenie, że nie zna Jennifer Lopez, zostało wyrwane z kontekstu.

46-letnia legenda muzyki pop powiedziała:  - To było tak dawno temu. Nie wierzę, że ludzie nadal robią z tego taką aferę.

- Jestem bardzo roztrzepana. Widocznie tak jest, ponieważ nie pamiętam, żebym się z nią spotkała i żebyśmy się poznały. Jeśli nigdy nie rozmawiałam z daną osobą, a ktoś mnie o nią pyta, to odpowiadam: Nie znam tej osoby, ale wydaje się w porządku.

Mariah nie zamierza udawać, że przyjaźni się z piosenkarką.

Wyjaśniła:  - Nie znam jej, więc co mam powiedzieć? Nie zamierzam udawać, że w Hollywood wszyscy się ze sobą przyjaźnią.

- Nie chcę nikogo w ten sposób obrazić.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy