Reklama

Demi Moore kończy 58 lat. Jej córka uczciła to w nietypowy sposób

Rumer Willis opublikowała zupełnie unikatowy polaroid z 1996 roku. Widać na nim posągową figurę jej mamy, ubranej w bieliznę, i małą Rumer tulącą się ze wszystkich sił.

- Mamo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - napisała najstarsza córka gwiazdy na swoim profilu instagramowym.

Jak informuje serwis DailyMail.co.uk, jubilatka była zaskoczona, wzruszona i szczęśliwa. Tym bardziej że 32-letnia Rumer dodała, że jest wdzięczna za to, że mogła z nią dzielić swoje życie. I ostatecznie pójść jej tropem. Bo podobnie jak matka, wybrała trudną dolę aktorki.

O życzeniach dla mamy nie zapomniała i Scout Willis, druga córka gwiazdy. 

- Jest dziwna, seksowna, przezabawna, królowa znajdowania najdziwniejszych gów** na eBayu i na szczęście jest moją mamą. Uważam się za szczególnie szczęśliwą, że jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek na całej planecie. Kocham cię mamo - napisała w mediach społecznościowych.

Reklama

Najmłodsza zaś z córek, 26-letnia projektantka mody, Tallulah, złożyła mamie hołd, pisząc, że do dziś nie jest w stanie uwierzyć, że można wyglądać tak seksownie w wieku 58 lat.

Dołączył do niej i były mąż Demi Moore, Bruce Willis. Razem ze swoją drugą żoną, Emmą Hening, opublikował zdjęcie, na którym chowając twarze w jej książce "Inside Out" i zapewniają, że ją uwielbiają.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | moore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama