Reklama

Reklama

Demi Moore starzeje się najładniej

Aktorka Demi Moore została okrzyknięta gwiazdą, która "starzeje się najpiękniej". 51-letnia Moore wciąż zachowuje młodzieńczy wygląd, co nie odbywa się jednak bez pomocy specjalistów...

Media chętnie wyliczały, jakim operacjom plastycznym poddawała się Demi Moore, w tym z operacją odmładzającą... kolana, choć sama aktorka wielokrotnie zaprzeczała tym plotkom. Mimo to internautki uznały gwiazdę, za kobietę, która starzeje się z godnością. Zdaniem 55 proc. respondentek, to czas dla Demi Moore wydaje się łaskawy.

"Wszystkie doniesienia na temat moich operacji plastycznych to plotki - nigdy nie poprawiałam swojej urody" - zapewniała w jednym z wywiadów gwiazda. Dodając, że nie ocenia tych, którzy takim zabiegom się poddają. "Nie podoba mi się pomysł poddawania się zabiegom, tylko po to, żeby zatrzymać upływający czas. Skalpel nie zapewni nam szczęścia" - dodawała.

Na liście, sporządzonej przez portal MyCelebrityFashion, obok Demi Moore znalazły się również Olivia Newton-John, na którą wskazało 41 proc. badanych i Helen Mirren, której młodzieńczy wygląd pozytywnie oceniło 39 proc. ankietowanych.

Reklama

Zdaniem ankietowanych o negatywne skutki upływającego czasu nie muszą się martwić również: Michelle Obama, Michelle Pfeiffer, Twiggy, Sharon Stone i Oprah Winfrey.

Jednocześnie 78 proc. badanych przyznało, że obawia się tego jak upływający czas wpłynie na ich wygląd. Dlatego też nie dziwi fakt, że 69 proc. pytanych sugeruje się tym, w jaki sposób gwiazdy dbają o siebie i naśladuje gwiazdorskie metody walki z czasem. 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | Olivia Newton-John | Helen Mirren

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy