Demi Rose chwali się płaskim brzuchem!

Demi Rose to piękna modelka, która została obdarzona przez naturę wyjątkowymi kształtami. Dziewczyna zachwyca fanów za każdym razem, kiedy publikuje nowe zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Tak było i tym razem!

Demi Rose zachwyca idealną sylwetką
Demi Rose zachwyca idealną sylwetkąFortitude Press / SplashNews.comEast News

Demi Rose - Brytyjka o kolumbijskich korzeniach

Demi Rose ma na swoim koncie sporo gorących zdjęć, którymi potrafiła rozgrzać internautów.

Kariera pięknej modelki o kolumbijskich korzeniach rozpoczęła się właśnie w internecie, gdzie została zauważona przez różne firmy produkujące ubrania i bieliznę dla kobiet. 

Od tamtej pory Demi Rose nie narzeka na brak ofert pracy i najczęściej pozuje w pięknych strojach kąpielowych lub podkreślających jej kobiece kształty ubraniach. 

Tak było i tym razem, gdy modelka zaprezentowała nowe zdjęcie, do którego pozuje w górze od bikini i dresowych spodniach. 

Patrząc na fotografię, trudno nie zwrócić uwagi na piękną sylwetkę Demi, o którą dba codziennie stosując zbilansowaną dietę i bywając często na siłowni. 

Demi Rose bardzo dba o to, by jej brzuch był płaski, a wcięcie w talii wciąż robiło wrażenie. Fani nie szczędzą jej komplementów w komentarzach i nie ukrywają, że jej idealny brzuch jest inspiracją do pracy nad swoim ciałem.  

Dorota Goldpoint chce podbić rynek w DubajuNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas