Reklama

Reklama

Demi Rose pokazała niemal wszystko! Tak kusi na Instagramie

Nazywana „brytyjską Kim Kardashian” celebrytka znów kusi na Instagramie. Demi Rose znów zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem. Tym razem pokazała niemal wszystko. W komentarzach zrobiło się naprawdę gorąco.

Demi Rose. Pikantne zdjęcia to jej specjalność

Odważne zdjęcia to specjalność Demi Rose, pochodzącej z Wielkiej Brytanii fotomodelki o kolumbijskich korzeniach. Stała się popularna dzięki swojej aktywności w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 19,8 mln osób z całego świata. Dzięki temu Demi Rose zyskuje również intratne propozycje współpracy.

Zobacz również: Doda kusi w skąpym bikini

"Brytyjska Kim Kardashian"

Celebrytka na Instagramie najczęściej publikuje gorące i "pikantne" zdjęcia, dzięki czemu utrzymuje zainteresowanie swoich fanów. Znakiem rozpoznawczym Demi Rose są krągłości, które tak chętnie eksponuje w skąpych strojach czy bieliźnie. 28-latka może pochwalić się kobiecą figurą. Jest nawet nazywana "brytyjską Kim Kardashian".

Reklama

Zobacz również: Cichopek pokazała się w świątecznej stylizacji. "Kto tę panią ubiera?"

"Słodka bogini". Fani komentują zdjęcie Demi Rose

Tym razem Demi Rose zapozowała niemal zupełnie nago. Swój biust zakryła jedynie ręką. W komentarzach pod nowym zdjęciem zrobiło się naprawdę gorąco.

"Pikantnie", "Słodka bogini!", "Gorąca", "Niczym piękny motyl" to tylko niektóre z komentarzy fanów.

Oczywiście to tylko kolejne z serii "pikantnych" zdjęć, jakimi celebrytka uraczyła swoich fanów. Na kolejne z pewnością nie trzeba będzie zbyt długo czekać. 

***

Zobacz również: Jennifer Aniston jak Rachel z "Przyjaciół". "Wróciliśmy do lat 90.?"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy