Demi Rose pokazała niemal wszystko! Tak kusi na Instagramie

Nazywana „brytyjską Kim Kardashian” celebrytka znów kusi na Instagramie. Demi Rose znów zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem. Tym razem pokazała niemal wszystko. W komentarzach zrobiło się naprawdę gorąco.

Demi Rose jest rozchwytywaną modelką i ulubienicą Instagrama
Demi Rose jest rozchwytywaną modelką i ulubienicą InstagramaSPLASH / Splash NewsEast News

Demi Rose. Pikantne zdjęcia to jej specjalność

Odważne zdjęcia to specjalność Demi Rose, pochodzącej z Wielkiej Brytanii fotomodelki o kolumbijskich korzeniach. Stała się popularna dzięki swojej aktywności w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 19,8 mln osób z całego świata. Dzięki temu Demi Rose zyskuje również intratne propozycje współpracy.

Zobacz również: Doda kusi w skąpym bikini

"Brytyjska Kim Kardashian"

Celebrytka na Instagramie najczęściej publikuje gorące i "pikantne" zdjęcia, dzięki czemu utrzymuje zainteresowanie swoich fanów. Znakiem rozpoznawczym Demi Rose są krągłości, które tak chętnie eksponuje w skąpych strojach czy bieliźnie. 28-latka może pochwalić się kobiecą figurą. Jest nawet nazywana "brytyjską Kim Kardashian".

"Słodka bogini". Fani komentują zdjęcie Demi Rose

Tym razem Demi Rose zapozowała niemal zupełnie nago. Swój biust zakryła jedynie ręką. W komentarzach pod nowym zdjęciem zrobiło się naprawdę gorąco.

"Pikantnie", "Słodka bogini!", "Gorąca", "Niczym piękny motyl" to tylko niektóre z komentarzy fanów.

Oczywiście to tylko kolejne z serii "pikantnych" zdjęć, jakimi celebrytka uraczyła swoich fanów. Na kolejne z pewnością nie trzeba będzie zbyt długo czekać.

***

"Kobieta z książkami". Aga Szynal - odcinek 1Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas