Demi Rose w prześwitującej sukience. Tak rozgrzała zmysły fanów

Demi Rose jest znana ze swojego zamiłowania do skąpych stylizacji. Nie straszne jej pokazywanie swojego ponętnego ciała i tak było i tym razem. Gwiazda opublikowała zdjęcia z sesji zdjęciowej, do której pozowała w niezwykle seksownej kreacji. Komentarze pod zdjęciami mówią same za siebie.

Demi Rose przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie
Demi Rose przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie KP PICTURES / BACKGRIDAgencja FORUM

Demi Rose i jej zamiłowanie do pokazywania swoich kobiecych kształtów

Nie jest tajemnicą, że Demi Rose, brytyjska modelka o kolumbijskich korzeniach, zdobyła sławę dzięki temu, jak wygląda. Nazywana brytyjską Kim Kardashian, znacznie młodsza od swojej amerykańskiej koleżanki, Demi Rose jest świadoma tego, jaką karierę wiedzie.

To właśnie tam, gdzie obserwuje ją prawie 20 milionów internautów, Demi każdego dnia zachwyca ich nowymi, pikantnymi zdjęciami. Nie szczędzi sił, by każda z sesji była ciekawa, wyjątkowa i rozgrzewała jej wiernych fanów do czerwoności.

Demi Rose uwielbia podkreślać swoje atuty skąpymi strojami bikini lub niezwykle kobiecymi stylizacjami, które więcej odsłaniają, niż zasłaniają.

To jednak jest jeden z powodów, dla którego fani śledzą poczynania swojej ulubienicy.

Demi Rose w czarnej sukience zachwyciła internautów

Ostatnio gwiazda brała udział w sesji zdjęciowej, gdzie prezentowała się w różnych odsłonach i dawkując napięcie, cyklicznie publikuje kolejne zdjęcia w swoich mediach społecznościowych.

Tym razem pokazała te w czarnej, koronkowej sukience, która doskonale podkreślała jej figurę. Kreacja wykonana z takiego materiału nie tylko podkreśliła kształty Demi, ale też odsłoniła to, co znajduje się pod materiałem.

Jak zwykle modelka nie pozostawiła zbyt wielkiego pola wyobraźni swoim fanom. W komentarzach pojawiły się niemal same emotki serduszek, płomieni i zakochanych oczu, a dodatkowo padały takie słowa jak: "Niewypowiedzianie piękna", "Jesteś boska", czy "kocham Cię".

Julia Wieniawa: "Zmieniłam swoją ścieżkę"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas