Reklama

Reklama

Demi Rose wypina pośladki w kusym stroju. Fani oniemieli

Demi Rose po raz kolejny postanowiła udowodnić, że jest dumna ze swoich kobiecych, krągłych kształtów. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na których zaprezentowała ponownie swoje sporych rozmiarów pośladki. Fani komentują na potęgę. Uważają, że jest przykładem idealnej kobiecej sylwetki.

Kim jest Demi Rose?

Demi Rose jest znana przede wszystkim ze swojej działalności w mediach społecznościowych. Gwiazda mająca na swoim Instagramie prawie 20 mln obserwujących, zachwyca pięknymi, krągłymi kształtami i wyjątkową urodą. Na zdjęciach najchętniej eksponuje swój sporych rozmiarów biust oraz duże pośladki. Mimo iż Demi ma zaledwie 150 cm wzrostu, idealnie odnalazła się w roli fotomodelki. Dowodzą temu liczne, profesjonalne sesje zdjęciowe, których efekty możemy obserwować w sieci. Demi Rose intensywnie podróżuje po świecie, a ostatnio za cel obrała sobie Grecję. Na Instagramie widzieliśmy już relacje z Mykonos, Aten, a teraz przyszedł czas na wyspę Santorini. 

Reklama

Czytaj również: Demi Rose niczym anioł na greckiej wyspie

Demi Rose eksponuje pośladki

Każda sesja zdjęciowa Demi Rose zachwyca wyjątkową scenerią oraz niebanalnymi stylizacjami. Tak było i tym razem. Ostatnie zdjęcie z Santorini, jakie gwiazda Instagrama zamieściła na swoim profilu, wykonane zostało na balkonie, jak można się domyślać jednego z tamtejszych hoteli. W tle widzimy malowniczy widok na morze i krajobraz rajskiej wyspy. Na pierwszym planie Demi Rose pozuje obrócona tyłem, a twarz ma skierowaną w stronę obiektywu. Na drugim siedzi natomiast na wiklinowym fotelu w zmysłowej pozie, a w jednej ręce trzyma kieliszek z szampanem. 

Na zdjęciach największe zainteresowanie wśród fanów wzbudził oryginalny strój Rose - kolorowe body z dużym dekoltem, odsłaniające praktycznie całe pośladki. W ten sposób gwiazda Instagrama po raz kolejny chciała wyeksponować to, czym szczyci się najbardziej. 

Jak zwykle, fani nie kryli zachwytów. W komentarzach można przeczytać liczne komplementy od nich płynące. Followersi twierdzą, że Demi Rose wygląda jak ideał kobiety i prezentuje idealne ich zdaniem proporcje. Też jesteście tego zdania?

Zobacz też: Demi Rose pozuje w zmysłowym stroju. Fani: "Królowa!"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy