Reklama

Reklama

Demi Rose niczym anioł na greckiej wyspie. Co za zdjęcia!

Demi Rose kocha zaskakiwać swoich fanów nowymi zdjęciami, a tych ostatnio nie brakuje. Modelka, która obecnie przebywa w Grecji zachwyca internautów zdjęciami z bajecznej plaży... przebrana za anioła.

Demi Rose zachwyca na Santorini

Demi Rose nie przestaje podróżować. Rok 2022 był i wciąż jest dla niej obfity w podróże po całym świecie, a dowodem na to jest mnogość zdjęć na jej profilu w mediach społecznościowych, gdzie piękna modelka chwali się nie tylko podróżami, ale przede wszystkim samą sobą. 

 Gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, że głównym atutem i przyczyną popularności jest jej wygląd. Wyjątkowa twarz, ale przede wszystkim - nieziemskie kształty jej figury przyniosły jej sławę i miłość fanów. 

Dlatego Demi Rose nie ma najmniejszych oporów, by wykorzystywać swoje atuty do rozwijania kariery. Tym razem gwiazda wybrała się na lubianą przez gwiazdy na całym świecie grecką wyspę - Santorini. 

Nowa sesja zdjęciowa Demi Rose zwala z nóg. Wygląda nieziemsko

Tam na jednej z wulkanicznych plaż odbyła się sesja zdjęciowa, w której Demi wzięła udział i zaskoczyła fanów zdjęciami w przebraniu anioła. 

Reklama

Na fotografiach widzimy piękną Rose w skąpym bikini rodem z karnawału w Rio De Janeiro, a na plecach celebrytki widnieją ogromne skrzydła w kolorze niebieskim. 

Spięte w koński ogon włosy odsłoniły i podkreśliły rysy twarzy Demi Rose, a bajeczna sceneria plaży tylko dodała jej uroku.

Fani w komentarzach nie szczędzili jej komplementów, nie mogąc nadziwić się, jak doskonała jest figura ich ulubienicy. 

Trzeba przyznać, że trudno od niej oderwać wzrok, zwłaszcza że diamentowe bikini więcej odsłoniło, niż zasłoniło.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy