Reklama

Reklama

Dla niej czas zatrzymał się w miejscu!

Izabela Trojanowska rzadziej niż zwykle pojawia się na salonach. Kiedy jednak postanowi wybrać się na branżową imprezę, zwykle olśniewa swoim perfekcyjnym wyglądem.

Ostatnio głośno zrobiło się o jej córce, które mimo popularności swojej mamy skrzętnie chroni swoją prywatność. Roxanna Trojanowska mieszka na co dzień w Berlinie i w jednym z wywiadów wyznała, że nigdy nie chciałaby, by o jej życiu kiedykolwiek pisały gazety.

Gwiazdę z córką łączą wyjątkowe więzi. Roxanna wspierała swoją mamę, gdy ta rozstawała się ze swoim mężem, dziś nadal starają się znaleźć chwilę w ciągu dnia, by ze sobą porozmawiać.


Artystka pojawiła się niedawno na koncercie charytatywnym U Fryzjerów pod hasłem "Pomoc nie zna granic". Jak zwykle wzbudziła sympatię nie tylko gości, ale też fotoreporterów.

Reklama

Na tę okazję Izabela Trojanowska założyła bardzo gustowny zestaw w rockowym stylu. Białą, elegancką koszulę zestawiła z czarnymi rurkami i czarna ramoneską.

Wydawać by się mogło, że taka stylizacja nie przystoi kobiecie w sile wieku, ale musimy przyznać, że pani Iza w takim wydaniu wygląda bardzo korzystnie.

Do tego bardzo nienachalny makijaż, mocno podkreślone usta, eleganckie kolczyki, staranne uczesanie i "look" w stylu rockowej gwiazdy sceny gotowy.

Czasami mamy wrażenie, że Izabela Trojanowska z roku na rok wygląda coraz młodziej. W kwietniu tego roku gwiazda skończy 63 lata, a wciąż może pochwalić się nienaganną figurą i promienną cerą. Życzymy pani Izabeli stu lat tak dobrej kondycji!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje