Reklama

Reklama

Dla tych gwiazd to nie był szczęśliwy rok

Przeciekający biust, wypadające sztuczne zęby, niedający się usunąć tatuaż – jakie jeszcze „dramaty” przeżywali w tym roku celebryci?

Gwiazdy show biznesu doskonale wiedzą, że nic nie wpływa na popularność tak dobrze, jak dramatyczna historia wzięta prosto z życia. Dlatego też na swoich Facebookach, blogach i Instagramach sławy systematycznie zamieszczają doniesienia o swoich mniej lub bardziej poważnych problemach. Z czym borykali się celebryci w tym roku?

Tori Spelling i przeciekający biust

Była gwiazda serialu "Beverly Hills 90210" i jej przeciekające piersi były jednym z najgłośniejszych "dramatów" tej jesieni. Tori swój biust postanowiła powiększyć gdy miała 20 lat. Teraz ma lat 41, a jej silikonowe implanty straciły wiele ze swej pierwotnej "świetności". Biust aktorki ponoć nie tylko uległ deformacji, ale też zaczął "przeciekać". W chwili desperacji Tori zadeklarowała, że ma ochotę "odciąć go nożem".

Reklama

Melanie Griffith i niechciany tatuaż

Po 18 latach Melanie Griffith podjęła decyzję o zakończeniu małżeństwa z Antonio Banderasem. Jednak trudniejsze od usunięcia męża ze swego życia okazało się zatarcie śladów po nim. Zwłaszcza jeśli te ślady zostały wytatuowane na ciele. Griffith na dowód miłości do Banderasa ozdobiła swoje ramię sercem z napisem "Antonio". Po ogłoszeniu informacji o rozwodzie imię męża próbowała zakrywać pudrem, fluidem, plastrem - wszystko bez większych efektów. Najwyraźniej bez lasera się nie obejdzie.

Miley Cyrus i strata pupila

Na kilka wiosennych tygodni Miley Cyrus pogrążyła się w żałobie. Płakała na koncertach, płakała na ulicy, płakała na zdjęciach zamieszczanych na Instagramie. Wszystko z powodu śmierci jej psa, Floyda. O tym smutnym wydarzeniu piosenkarka poinformowała zamieszczając na Twitterze wpis: "Dziś jest drugi najgorszy dzień w moim życiu. Nie chcę o tym mówić, nie chcę żeby to była prawda... Ale mój ukochany Floyd odszedł".

Bono i katastrofy komunikacyjne

W tym roku lider zespołu U2 nie miał szczęścia. Albo, jak kto woli,  miał szczęście w nieszczęściu. Najpierw "niemal otarł się o śmierć", gdy w czasie lotu z jego prywatnego jeta wypadły drzwi. Potem zaliczył wypadek podczas przejażdżki rowerem w parku. Ten ostatni incydent okazał się mieć poważne skutki. Muzyk trafił do szpitala, a jego rekonwalescencja trwa do dziś.

Kim Kardashian i kara boska

Problemy Kim mają pozaziemski charakter. Celebrytka uważa bowiem, że jej tusza i kilogramy, których nie może zrzucić po ciąży to... boska kara za próżność. Na coś takiego to chyba nie pomoże żadna dieta.

Khloe Kardashian i niekończący się rozwód

Również w tym roku Kardashiance nie udało się rozwieść z Lamarem Odomem. Khloe choć już w 2012 roku ogłosiła koniec swojego małżeństwa, nadal nie może uzyskać stosownego wyroku. Na przeszkodzie stoi sam Odom, a raczej jego brak. Celebrytka ponoć straciła z nim kontakt i nie może zdobyć od niego potrzebnych podpisów i dokumentów. Niekończący się rozwód to tylko jeden z problemów celebrytki. W połowie roku z tabloidów dowiedziała się, że jej ojcem jest nie Robert Kardashian, ale Lionel Richie.

Sharon Osbourne i zgubiony ząb

Żona Ozzy’ego Osbourne’a tak jak Tori padła ofiarą chirurgii, a konkretnie chirurgii stomatologicznej. Sharon Osbourne straciła implant zęba. W czasie prowadzenia swojego telewizyjnego show Sharon złapała się za policzek, zaklęła i wyjęła sobie z ust ząb. "O kurcze! Ten implant kosztował majątek"! - powiedziała przerywając program.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy