Reklama

Reklama

Dlaczego nie zagrali

Są filmy i seriale, które na zawsze zostają w pamięci widzów. A gdyby główną rolę zagrał w nich ktoś inny? Czy także byłyby hitem? Czy raczej kompletną klapą?

Will Smith żałuje, że nie zagrał w "Matrixie"


Z perspektywy czasu decyzja czarnoskórego aktora jest trudna do zrozumienia: odrzucił propozycję głównej roli w filmie, który stał się kultowy i zrewolucjonizował światowe kino, dla przeciętnej komedii "Bardzo Dziki Zachód". Will Smith (42) musiał tego bardzo żałować, gdy matriksomania ogarnęła świat, a odtwórca roli hakera Neo, Keanu Reeves (46), stał się jednym z najbardziej znanych aktorów na świecie. Choć wcześniej występował w popularnych produkcjach, takich jak "Speed" czy "Adwokat diabła", dopiero rola w filmie braci Wachowskich sprawiła, że stał się gwiazdą światowego formatu.

To Sebastian Karpiel Bułecka miał uwodzić "Szpilkach..."!


O tym nie wiedział do tej pory nikt! SHOW udało się ustalić, że do roli Bartka Bachledy w "Szpilkach na Giewoncie" szykował się sam mistrz góralskiego zaśpiewu Sebastian Karpiel Bułecka (34). Ależ by się działo, gdyby to seksowny góral zagrał na skrzypcach w hitowym serialu Polsatu! Podobno jednak Sebastian nie przeszedł prób przed kamerą. Dlatego zdecydowano się na Krzysztofa Wieszczka (26), aktora Starego Teatru w Krakowie, którego widzowie polubili już wcześniej za rolę w "Majce".

A gdyby tak Małgosia Socha była BrzydUlą?


Małgorzata Socha (30) długo zastanawiała się, czy zagrać tytułową rolę w serialu "BrzydUla". Dziś niełatwo sobie wyobrazić piękną aktorkę jako okularnicę z aparatem na zębach. Poza tym, czy wówczas Violetta (właśnie w tej roli wystąpiła ostatecznie Socha) stałaby się postacią kultową? To przecież dzięki Małgorzacie powiedzonka typu "gość niezgody" czy "stęk bzdur" zrobiły furorę. Zabawne teksty scenarzyści serialu pisali "pod aktorkę".
"Małgosia zawsze miała talent komediowy. Dzięki roli Violetty mogła go pokazać szerszej publiczności" - opowiada SHOW Tamara Arciuch, przyjaciółka Małgorzaty Sochy.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 17 stycznia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy