Reklama

Reklama

Długo i szczęśliwie?

Niestety nie zawsze. Gwiazdy zgodnie wybrały długie kreacje, ale nie wszystkie wyszły na tym dobrze. Ucz się na ich błędach! Sprawdź, jak uniknąć maxi porażki w maxi sukni.

TRAFY

Geometria rock'n'rolla

Reklama

Agnieszka Szulim (34): Zestawienie spódnicy maxi ze skórzaną kurtką nie jest łatwe, a tutaj udało się po mistrzowsku. Marszczona w talii spódnica układa się miękko, bo jest skrojona z półklosza, a lekka tkanina nadaje jej zamaszystości. Skórzana kurtka przełamuje elegancki charakter stroju. Jej długość (do talii) i rękaw 3/4 sprawiają, że sylwetka wygląda niebanalnie.

New romantic

Anna Dereszowska (32): Geometryczne cięcia i zaskakujące pęknięcia sprawiają, że sukienka w romantycznej tonacji wygląda świeżo i świetnie wpisuje się w wiosenne trendy. Interesujące jest ażurowe otwarcie zaszewek nad paskiem, które dodatkowo wyszczupla linię talii. Długa spódnica rozszerzana ku dołowi wysmukla i wydłuża nogi. Plus za dyskretne dodatki - prostota broni się sama.

Sprytne frędzle

Aleksandra Kisio (29): To nie jest kreacja dla każdej kobiety. Frędzle zazwyczaj pogrubiają optycznie sylwetkę i tylko posiadaczki wąskich bioder mogą sobie pozwolić na taką ekstrawagancję. W tym przypadku frędzle nie wyrządzają szkody figurze: są długie, a forma spódnicy wąska, więc aktorka wygląda smukło. Skromny, przezroczysty top równoważy bogaty dół sukni i ładnie eksponuje biust.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje