Reklama

Reklama

Do trzech razy sztuka

Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością... SHOW zdradza kulisy narodzin najbardziej tajemniczego i zaskakującego związku sezonu!

"Monisiu, podobno zrzucasz ciuszki?" - zaczepiał Zbigniew. Sam krępował się zdjąć koszulkę, pływał więc w T-shircie. "Zbyszku, wyglądasz jak Gucio" -  dogryzała aktorowi dziennikarka. Ten niewinny flirt zauważyli spostrzegawczy widzowie emitowanego w TVN programu "SOS dla świata". Był on relacją z udziału celebrytów w akcji organizowanej przez WWF. Grupa gwiazd, w tym Monika i Zbigniew, wzięła udział w podróży do Ameryki Środkowej. Na rajskiej wyspie w dalekim Belize sprzątali wspólnie plażę. Nurkowali też na jednej z najpiękniejszych na świecie raf koralowych. Kiedy dotarli na ląd, Zbigniew, jako prawdziwy dżentelmen, pomagał partnerce wyjść z łodzi. Innym razem, gdy przypatrywali się pracy łowcy krokodyli, Monika chowała się za jego plecami. Po powrocie dziennikarka wrzuciła ich wspólne fotki z podróży na swój prywatny profil na Facebooku z tajemniczym dopiskiem: "Tacy jesteśmy słodcy".

Reklama

Ale wtedy jeszcze nikt nie dawał wiary pierwszym plotkom, że Monika i Zbigniew bardzo się do siebie zbliżyli. On - od dwudziestu lat mąż aktorki Aleksandry Justy, ojciec czwórki dzieci: Marii (18), Antoniego (15), Tadeusza (12) i Bronisławy (10). Co prawda trzy lata temu mówiło się o tym, że małżeństwo Zamachowskiego przechodzi poważny kryzys ze względu na znajomość aktora z reżyserką teatralną Agnieszką Glińską, ale on sam zdecydowanie temu zaprzeczył. Tak samo gorąco zaprzeczała Monika doniesieniom o nieporozumieniach w jej trwającym od dziesięciu lat małżeństwie z pilotem Jamie’em Malcolmem. Wkrótce jednak Monikę i Zbyszka zaczęto częściej widywać razem. Wspólnie bawili się na afterparty 13. edycji "Tańca z gwiazdami" w listopadzie zeszłego roku. Widziano ich również na kilku premierach filmowych, m.in. "Rzezi" Romana Polańskiego.

Pytani, czy łączy ich coś więcej, zawsze zaprzeczali. "Nie będę tego komentować" - ucinała dziennikarka. Zbigniew Zamachowski także milczał. Ale wkrótce, w styczniu, pojawiła się informacja, że para wyjechała razem w ferie na narty! W tym samym czasie do warszawskiego Sądu Okręgowego wpłynął wniosek rozwodowy Zbigniewa. Potwierdza to rzecznik Maciej Gieros. "Pierwsza rozprawa rozwodowa odbędzie się 3 kwietnia" - powiedział SHOW. Podobno aktor chce szybko i bezspornie zakończyć małżeństwo oraz podzielić majątek. To będzie jego drugi rozwód. Związek z pierwszą żoną, Anną Komornicką, trwał zaledwie kilka lat. Nie mieli dzieci. Co ciekawe, burze w życiu prywatnym artysty zbiegły się z... ciekawymi propozycjami zawodowymi. SHOW ustaliło, że Zbigniew po długich negocjacjach przyjął posadę jurora w programie rozrywkowym TVP "Bitwa na głosy"!

Czy na rozwód zdecyduje się również dziennikarka? Dla niej byłoby to również drugie poważne rozstanie. Monika mawiała w wywiadach, że jej pierwsze małżeństwo z podróżnikiem i dziennikarzem Willem Richardsonem, które skończyło się fiaskiem, zawarła z przyjaźni! Drugim razem nie zamierzała popełnić tego samego błędu. To miała być miłość jej życia. Tuż po ślubie Monika i Jamie Malcolm zamieszkali w okazałym domu pod Londynem. Dziennikarka przyjeżdżała do Polski tylko na chwilę, by poprowadzić program "Europa da się lubić". Była wielką gwiazdą, on był pilotem, służył w RAF. Wkrótce urodziło im się dwoje dzieci - Tomek (10) i Zosia (7). Później, ze względu na plany zawodowe Moniki, małżeństwo przeprowadziło się do Polski. Jamie zaczął pracować w cywilnych liniach lotniczych. Ale po jakimś czasie znów coś zaczęło się psuć. Kiedyś dziennikarka żaliła się w programie "Mała czarna", że Jamie nie poświęca jej wystarczająco dużo czasu. Innym razem jednak żartowała, że gdyby dawać wiarę plotkom, byłaby już dawno po rozwodzie...

Czy podobne trudne życiowe doświadczenia zbliżyły do siebie Zbigniewa i Monikę? Tego pewnie nieprędko się dowiemy, bo na razie żadne z nich nie chce wypowiadać się na temat swojego związku. Jedno jest dziś pewne: tych dwoje potrafi wiele zaryzykować dla szczęścia. Niedawno przestali się ukrywać. Często są teraz widywani w Warszawie, kiedy spacerują, czule trzymając się za ręce. Ostatnio Zbigniew z walizkami przeprowadzał się do mieszkania Moniki.

Maria Kowalczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje