Doda już nie jest w związku z amerykańskim aktorem? „Singielka na wakacjach”

Doda niedawno opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak odpoczywa na hamaku w skąpym stroju kąpielowym. Uwagę przykuwają jej zgrabna, bardzo szczupła sylwetka i odważna poza. W poście Doda żali się, że brakuje jej towarzysza wakacyjnych podróży. Zaznacza również, że lubi spędzać czas w sposób, który skutecznie odstrasza potencjalnych kandydatów. „Gdzie podział się amerykański aktor, z którym wiązały cię media” – pytają zaskoczeni fani.

Doda boi się, że już nikogo nie pozna. Lubi spędzać czas w nietypowy sposób i to odstrasza mężczyzn
Doda boi się, że już nikogo nie pozna. Lubi spędzać czas w nietypowy sposób i to odstrasza mężczyznPaweł WrzecionMWMedia

Doda przeżywa życiowe zawirowania

Doda nie może narzekać na nudę. Ostatnio w jej życiu prywatnym bardzo dużo się dzieje. Wokalistka niedawno powiadomiła fanów,  że zakończyła małżeństwo z producentem filmowym Emilem Stępniem. Piosenkarka jest obecnie w trakcie drugiego rozwodu. Obecnie pracuje również nad kontrowersyjnym filmem "Dziewczyny z Dubaju". Piosenkarka nagrała już singiel pod tytułem "Don’t wanna hide", który zapowiada produkcję.

Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez trzy lata
Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez trzy lataJacek DomińskiEast News

Głośne związki Dody

Związki Dody, podobnie jaj jej rozstania, zazwyczaj wywoływały szum medialny i były szeroko komentowane. Piosenkarka na początku kariery nie kryła się z  uczuciem, jakie żywiła do swoich partnerów. Z czasem zdecydowała, że  lepiej jest zachować szczegóły życia prywatnego dla siebie. Jej ślub z Emilem Stępniem owiany był dużą tajemnicą. Fani nie spodziewali się sformalizowania  łączącej wokalistę relacji tak nagle.

Nowy partner Dody

Według doniesień tabloidów Doda od jakiegoś czasu miała spotykać się z  amerykańskim aktorem Maxem Hodgesem.  Mężczyzna już jakiś czas temu miał oświadczyć się piosenkarce. Para spędziła razem czas podczas wakacji w Turcji. Hodges na Instagramie opublikował zdjęcie z Dodą, pod którym napisał, że wokalistka jest "słodka". Niedawno zrelacjonował również pobyt w Warszawie. Pojawił się tam z bukietem kwiatów.

Wszyscy byli przekonani, że relacja amerykańskiego aktora i Dody szybko się rozwija.  Piosenkarka wydawała się na szczęśliwą i zakochaną. Opublikowała  jednak posta, który budzi podejrzenia obserwatorów.

Singielka na wakacjach. Nie pije alkoholu, nie daje rady na słońcu, męczy mnie głośna muzyka, starzeje się. I na pewno tak kogoś poznam

Czy Doda znów ma złamane serce?

Takie wyznanie zbiło z tropu zagorzałych fanów. Obserwatorzy spekulują, czy Max Hodges nigdy nie był partnerem piosenkarki, czy może kolejny związek Dody niespodziewanie się zakończył.

Zobacz również:

Nowy sposób na nadwagę u domowych kotów? Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas