Doda ma przyrodnią siostrę. Kim jest Paulina Zmudczyńska?

W związku z premierą "Dziewczyn z Dubaju" o Dorocie Rabczewskiej znów jest głośno. Choć wiemy o niej sporo, nie wszyscy wiedzą o tym, że ma przyrodnią siostrę. Czym zajmuje się Paulina Zmudczyńska i jaka jest jej historia?

Jaka jest historia przyrodniej siostry Dody?
Jaka jest historia przyrodniej siostry Dody?East News

Choć Doda jest osobą publiczną, która chętnie dzieli się niektórymi szczegółami ze swojego życia prywatnego, w jednym aspekcie zrobiła wyjątek. Tym wyjątkiem są sprawy związane z jej rodziną - sama bowiem przyznała, że chciała chronić rodziców przed nadmiernym zainteresowaniem mediów. Jednak pod koniec 2012 roku temat jej sytuacji rodzinnej znalazł się w centrum zainteresowania.

Wszystko za sprawą ujawnienia się jej przyrodniej siostry, Pauliny Zmudczyńskiej. Wyszło na jaw, że Paweł Rabczewski, ojciec Dody ma nieślubne dziecko. Paulina Zmudczyńska została wytropiona przez media. W 2013 troku Paulina Zmudczyńska, wraz ze swoją mamą pojawiły się w studiu "Dzień Dobry TVN".

Medialna wojna

Paulina Zmudczyńska ze swoją matką opowiedziały w tamtym czasie smutną historię związaną z Pawłem Rabczewskim. Matka Pauliny przybyła do Ciechanowa z okolicznej miejscowości i podjęła pracę u Pawła Rabczewskiego, który wówczas był samorządowcem. Kobieta zaszła z nim w ciążę i pod koniec lat 90. urodziła się Paulina. Rodzice Pauliny utrzymywali kontakt, jednak ich relacja stała się powodem, dla którego rozpadło się małżeństwo kobiety, bowiem mama Pauliny była wówczas zamężna. Zdaniem kobiet Paweł Rabczewski utrzymywał kontakt z córką przez dwa lata, po czym zniknął z ich życia. Miał też unikać płacenia alimentów. 

Paweł Rabczewski oskarżył TVN o naruszenie dóbr osobistych. Finalnie, w 2018 roku wygrał sprawę, czego efektem były przeprosiny stacji.

"Wybaczyłam już 15 lat temu"

Gdy informacja o nieślubnym dziecku Pawła Rabczewskiego wyszła na jaw, media chciały dowiedzieć się, jakie jest stanowisko Wandy Rabczewskiej, matki Dody. W wywiadzie dla "Vivy!" przyznała:

Wybaczyłam już 15 lat temu, kiedy dowiedziałam się o tej zdradzie. A poza tym to naprawdę prywatna sprawa. Ale o dziecku nie miałam pojęcia, ani mąż nie miał. Dopiero gdy po 14 latach ta pani rozwiodła się i zrobiła test DNA, dowiedzieliśmy się, że mój mąż ma nieślubną córkę. Ale mąż nie walczył, nie zaprzeczał, wywiązywał się ze swoich obowiązków, płacił alimenty. To nie byłoby w jego stylu, żeby negować coś, czego sam był sprawcą.

Również Doda odniosła się wówczas do całej sprawy publikując na Facebooku mocny wpis: "Śmiejąc się w moje i mojej matki oczy usiłowała rozbić małżeństwo moich rodziców, a w ostateczności zakończyło się jej własne... co za pech. Naturalnie można powiedzieć, że to nie wina dziecka, że jego matka rozkładała nogi przed nieswoim mężem, ale przecież ma to czego sama chciała".

Rodzina Dody przeszła niemały kryzys
Rodzina Dody przeszła niemały kryzysEast News

Zareagowała na niego sama Paulina, która w rozmowie z TVN przyznała: "Byłam zdenerwowana. Jak można wyrazić się tak o osobie, której się nie zna. Wybaczam jednak wszystko. Być może napisała to pod wpływem impulsu. Byłam zdziwiona. Myślałam, że się ucieszy, że ma siostrę".
Czym zajmuje się Paulina Zmudczyńska?

Paulina do pewnego momentu posługiwała się nazwiskiem Rabczewska, jednak ze względu na medialny szum, postanowiła wrócić do nazwiska matki i odciąć się od rodziny swojego ojca.

Gdy udzielała wywiadu dla TVN zdradziła, że chciałaby zostać aktorką. W 2014 roku wraz z przyjacielem założyła bloga modowego. Przyznała również, że po ukończeniu szkoły chciałaby wyjechać z rodzinnego miasta i zostać stylistką. Obecnie 23-latka postanowiła spróbować swoich sił jako modelka. Wzięła udział m.in. w sesji zdjęciowej promującej ubrania Daniela Jacoba Dali'ego. Wraz z Angeliką Fajcht wzięła też udział w kampanii reklamowej.

Aktualnie śledząc media społecznościowe Pauliny ciężko znaleźć kolejne stylizacje czy zdjęcia z sesji zdjęciowych. Jej blog natomiast odwiedzać mogą jedynie zaproszone osoby. Wiele wskazuje na to, że dziewczyna mogła czuć się już zmęczona medialnym zainteresowaniem i postanowiła usunąć się w cień.

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas