Reklama

Reklama

Dominika Gwit-Dunaszewska wybrała już imię dla dziecka? Tak odpowiedziała na pytanie

Dominika Gwit-Dunaszewska i Wojciech Dunaszewski już niedługo powitają na świecie pierwsze dziecko. Aktorka w ciąży kwitnie – wygląda wspaniale i nie ukrywa, że bardzo dobrze się czuje. Niedawno gwiazda poinformowała swoich fanów na Instagramie, że "zaraz zaczyna trzeci trymestr". Teraz w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, czy zamierza ochrzcić synka. Zaznaczyła, że wybrała już imię, ale nie chce dzielić się nim z mediami. Dlaczego?

Dominika Gwit-Dunaszewska ze zniecierpliwieniem czeka na poród

Dominika Gwit-Dunaszewska na początku przyszłego roku po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka nie ukrywa, że ze zniecierpliwieniem oczekuje przyjścia na świat malucha. Na Instagramie chętnie opowiada o przygotowaniach do nowej życiowej roli. Pokazuje, jak urządza dziecięcy pokoik i dzieli się z internautkami zdjęciami USG malucha.

Aktorka zdradziła już jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko.  Dominika Gwit-Dunaszewska i Wojciech Dunaszewski spodziewają się synka. Gwiazda w rozmowie z Pudelkiem zaznaczyła, że chce ochrzcić dziecko,  gdy tylko przyjdzie na świat.  "Jesteśmy wierzący i zawsze o tym mówimy" - powiedziała dziennikarzowi.

Reklama

Jak Dominika Gwit-Dunaszewska ochrzci synka? Tak aktorka odpowiedziała na to pytanie

Coraz częściej gwiazdy chronią prywatność swoich dzieci - nie umieszczają w inetrnecie zdjęć maluchów i nie wypowiadają się o nich publicznie. Dominika Gwit-Dunaszewska w rozmowie z dziennikarzem portalu Pudelek zaznaczyła, że nie zamierza informować fanów,  jakie imię wybrała dla swojego synka. "Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia" - zaznaczyła.

Czy Dominika Gwit-Dunaszewska wytrwa w swojej decyzji? Wiele gwiazd decyduje się ujawnić imię pociechy dopiero po narodzinach. Czy tak będzie też w tym przypadku? 

***
Zobacz również: 

Tammy Hembrow pozuje w bikini. Niedawno została mamą!
Tina Louise znów kusi fanów. Ale kształty!
Kim Kardashian w "kosmicznej" stylizacji. Wszyscy patrzą na jej ciało

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | ciąża | imię dla dziecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy