Reklama

Reklama

Dominika Gwit wyznaje miłość znanemu tancerzowi

Dominika Gwit 7 lipca tego roku wyszła za mąż za montażystę Wojciecha Dunaszewskiego. Aktorka do dziś wspomina na Instagramie ten wyjątkowy dzień.

Gwit debiutowała rolą Kai w kontrowersyjnych "Galeriankach" Katarzyny Rosłaniec. Jednak widzowie polubili ją najbardziej w rolach komediowych. Aktorka zagrała w "Przepisie na życie" i "Singielce". Można oglądać ją również w przedstawieniu "Szalone nożyczki".

O Dominice zrobiło się naprawdę głośno, gdy zrzuciła prawie 50 kilogramów. Wystąpiła wtedy w licznych programach i napisała książkę pt. "Moja droga do nowego życia".

Niestety, aktorce nie udało się zachować szczupłej sylwetki - dopadł ją efekt jojo. Dziś Dominika już się nie odchudza. Deklaruje, że nauczyła żyć się z otyłością i nie bierze sobie do serca krytycznych opinii.

Reklama

Ostatnio pokusiła się o szczere wyznanie na Instagramie, które dotyczyło jej przyjaciela - tancerza Leszka Stanka. Mężczyzna był oczywiście na ślubie i weselu Gwit. Wtedy też powstało ich wspólne zdjęcie, które Dominika zamieściła na swoim profilu. Fotografię podpisała: "No i co ja mam z Tobą zrobić @leszek_stanek Ty mój zwariowany wariacie??? Nic tylko kochać, kochać, kochać".

Sam Leszek zabawnie skomentował post przyjaciółki. "No nie wiem co Wojtek na to ale miłość ta jest odwzajemniona" - napisał.

Wiedzieliście, że Gwit i Stanek są sobie tak bliscy?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy