Reklama

Reklama

Dominika Tajner o randkowaniu w czasach pandemii

Dominika Tajner jest byłą żona Michała Wiśniewskiego. Ostatnio wystąpiła w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradziła tajniki randkowania w czasach pandemii. Celebrytka przyznała, że ma w tym temacie duże doświadczenie.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem od 30 czerwca 2012 roku. Niestety, po 7 latach, ich związek zakończył się głośnym, medialnym rozstaniem. 

W 2019 roku piosenkarz złożył pozew o rozwód, o czym żona dowiedziała się już po fakcie. Ich małżeństwo zakończyło się na jednej rozprawie.

Od tego czasu pani Dominika próbuje znaleźć nową miłość i ułożyć sobie życie. Jeszcze nie tak dawno media donosiły o jej związku z warszawskim biznesmenem, jednak szybko okazało się, że ta relacja nie przetrwała próby czasu. 

Reklama

Winna rozstaniu miała być podobno natura celebrytki, którą informator z jej bliskiego otoczenia określa jako "wolnego ptaka".

Ostatnio Dominika Tajner była gościem programu "Dzień Dobry TVN", gdzie przyznała, że korzysta ze zdobyczy technologii w celu odnalezienia miłości przez internet. Mówiła, że nawet podczas pandemii udawało jej się chodzić na randki. 

Celebrytka zdradziła też, że umawiała się z potencjalnymi kandydatami na partnera na... randki online. Jej zdaniem, każda droga do celu jest dobra. 

Dominika Tajner przyznaje, że taka forma spotkań ma niewątpliwe zalety. Podczas rozmów przez kamerkę można się upewnić, czy potencjalny chłopak nie ma on żony oraz dzieci, a w przypadku zwykłych spotkań w restauracji nie ma takiej możliwości.

- Wierzę w miłość i każda forma nawiązywania kontaktu jest bardzo ważna - powiedziała w programie śniadaniowym.  

W jej znalezieniu Panią Dominikę dopingują przyjaciele. Podobno nawet próbowali ją swatać. Ona sama jednak przyznaje, że świetnie sobie w tych sprawach radzi.  

- Mam bardzo dużo doświadczenia, odkąd rozstałam się z mężem - mówi. 

Dominice Tajner życzymy powodzenia w odnalezieniu prawdziwej miłości!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje