Reklama

Reklama

Dominka Gwit w opiętej sukience. Widać brzuszek?

Premiera spektaklu „Czarno to widzę - czyli wymieszani posortowani” w Domu Kultury Świt w Warszawie przyciągnęła tłumy gwiazd i celebrytów. Wśród nich była także Dominika Gwit.

Trudno się dziwić - przedstawienie jest nie tylko zabawne, ale niesie ze sobą także aspekt dydaktyczny. Inicjatorką przedsięwzięcia jest fundacja Omeny Mensah działająca na rzecz równości i tolerancji. Spektakl propaguje taką właśnie postawę, za co został objęty honorowym patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich i Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa.

Na scenie można zobaczyć m.in. Ewę Kasprzyk, Patrycję Kazadi, Piotra Zelta czy Stefano Terazzino. Tym razem Dominika Gwit, która często grywa w spektaklach komediowych, oglądała kolegów i koleżanki po fachu z widowni.

Reklama

Aktorka na tę szczególną okazję wybrała elegancką, czarną suknię w grochy, którą przełamała kolorową torebką i różowymi szpilkami. Gwit prezentowała się bardzo dobrze i tryskała humorem.

Kreacja wyjątkowo mocno opinała brzuch pani Dominiki, co oczywiście uruchomiło spekulacje na temat... ciąży! Aktorka wielokrotnie podkreślała, że chce być mamą.

W 2018 roku wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim, jakiś czas temu postanowiła zadbać o zdrowie, więc może faktycznie jest coś na rzeczy!

Zresztą - oceńcie sami!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje