Reklama

Reklama

Dorastająca Karlie Kloss była prześladowana przez chłopców

23-letnia piękność jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych supermodelek na świecie, ale przyznaje, że kiedy była młodsza, nie cieszyła się zainteresowaniem płci przeciwnej z powodu swoich długich nóg i atletycznej figury.

W rozmowie z magazynem Glamour powiedziała: - Nie byłam ani trochę atrakcyjna dla chłopców - częściowo przez to, że byłam dobrą uczennicą i dobrze mi szło w balecie, ale także dlatego, iż nie miałam dla nich czasu. Prześladowali mnie, ponieważ byłam bardzo wysoka i chuda.

Reklama

Karlie rozpoczęła swoją karierę w wieku 14 lat i pomimo, iż pracuje w tej branży od ponad dekady, zdecydowanie nie chciałaby zajmować się niczym innym.

Była modelka Victoria Secret powiedziała: - Uwielbiam aspekt performansu w mojej pracy. Dlatego bardzo chciałabym cofnąć się w czasie, aby być supermodelką w latach 70, 80 i 90-tych.

Piękna blondynka - członkini "Girl Squad" Taylor Swift - jest całkowicie pochłonięta swoją karierą i nie ma czasu na media społecznościowe.

- To może przerodzić się w obowiązek. Zwłaszcza jeśli ma się konta na wszystkich platformach. Ciągle obserwuje się życie innych i wtedy pojawia się presja, aby zawsze być na czasie i także mieć same "najlepsze" momenty, a to nie jest najzdrowsze. - powiedziała.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje