Reklama

Reklama

Dorota Gardias eksponuje zgrabne nogi w kostiumie kąpielowym

Dorota Gardias wybrała się ostatnio na rodzinny wyjazd do Czorsztyna. Choć pogoda nie rozpieszczała, pogodynka zachwyciła swoich fanów zdjęciem, na którym pozuje w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym.

Zeszły rok dla Doroty Gardias nie należał z pewnością do najłatwiejszych. Gwiazda zmagała się bowiem z wykrytym w piersi guzem, który przysporzył jej wiele nerwów. Mimo wszystko, w życiu prywatnym nastał dla niej bardzo dobry czas. Poznała nowego ukochanego, którego niedawno oficjalnie przedstawiła na swoim instagramowym profilu.

Miłość w życiu Doroty Gardias

Partnerem Doroty Gardias jest ratownik medyczny Dariusz Pachut. Jak się okazuje, jest on również fanem sportów ekstremalnych i aktywnego spędzania wolnego czasu. Niedawno zakochani pokazywali zdjęcia z wycieczek górskich, które, jak sami przyznali, oboje uwielbiają.

Reklama

Podróż Doroty Gardias z ukochanym

Pogodynka udała się ze swoim ukochanym również do Czorsztyna. Mimo możliwości morsowania Dorota Gardias postawiła na kąpiel w basenie, czym pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych. 

Gwiazda skorzystała z uroku górskich krajobrazów, pozując do zdjęć w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Zachwyciła tym swoich obserwatorów. "Pani Doroto, jest Pani olśniewająca", "Wspaniała figura" - pisali obserwatorzy. 

Dorota Gardias wygląda na zakochaną?

Czytaj więcej:

Dorota Gardias pochwaliła się ukochanym. Kim jest jej partner?

Barbara Kurdej-Szatan zaniepokoiła fanów! Dojrzeli to na zdjęciach!

Elżbieta II podarowała księżnej Kate wyjątkowy prezent. To symboliczny gest

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy