Reklama

Reklama

Dorota Gardias pokazała partnera. "Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie"

Dorota Gardias stroni od pokazywania wszystkich szczegółów dotyczących jej życia prywatnego. Prezenterka tym razem zrobiła wyjątek i postanowiła opublikować zdjęcie z ukochanym. Kim jest partner Doroty Gardias?

Dorota Gardias znów jest zakochana

Dorota Gardias jest aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z obserwatorami ujęciami z pracy oraz wakacji. Nie brakuje również zdjęć córki. Prezenterka jest mamą Hani, która przyszła na świat 7 września 2013 roku.

W ostatnim czasie Dorota Gardias musiała zmierzyć się z pewnymi przeciwnościami losu. Najpierw w 2020 roku zaraziła się koronawirusem i w ciężkim stanie trafiła do szpitala, a nie tak dawno wyznała, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. 

Jak się okazuje, w życiu Doroty Gardias zaszły pewne zmiany i pogodynka znów jest zakochana. Na jej instagramowym profilu właśnie pojawiło się zdjęcie z ukochanym.

Reklama

Dorota Gardias pokazała nowego partnera

Dorota Gardias częściej pokazuje ujęcia z pracy niż te dotyczącego życia prywatnego. Tym razem jednak zaskoczyła swoich fanów i opublikowała zdjęcie z ukochanym. Partnerem Doroty Gardias jest sportowiec Dariusz Pachut, który uwielbia wspinaczkę górską.

Prezenterka zdecydowała, że nie będzie ukrywać związku przed światem. "Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie" - napisała Dorota Gardias.

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie szczędzili miłych słów. Zdjęcie Doroty Gardias z ukochanym postanowiła skomentować także m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Paulina Krupińska-Karpiel oraz Maciej Dowbor.

Czytaj więcej:

Barbara Kurdej-Szatan zaniepokoiła fanów! Dojrzeli to na zdjęciach!

Elżbieta II podarowała księżnej Kate wyjątkowy prezent. To symboliczny gest

Adam Nawałka i jego styl. Klasa i szyk

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy